Forum Gospodarki Cyfrowej: Odpowiedzialny e-commerce odbędzie się już 9 listopada

Konferencja
Źródło: materiały prasowe
V Forum Gospodarki Cyfrowej, organizowane przez Izbę Gospodarki Elektronicznej, odbędzie się już 9 listopada w formule konferencji online. Tegoroczna edycja będzie w całości poświęcona kwestiom etycznym oraz społecznej odpowiedzialności biznesu w branży e-commerce.

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

Forum Gospodarki Cyfrowej to najważniejsze spotkanie ekspertów branży handlu elektronicznego adresowane do przedstawicieli sklepów, marketplaców i branży detalicznej. W tym roku tematem przewodnim konferencji jest „Odpowiedzialny e-commerce”. Eksperci zaproszeni przez Izbę Gospodarki Elektronicznej to doświadczeni praktycy, którzy podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem w obrębie trzech bloków tematycznych: odpowiedzialne zarządzanie i etyka, zrównoważone modele biznesowe oraz poszukiwanie równowagi w HR w czasie po pandemii. Istotnymi punktami spotkania będą praktyczne case studies oraz konkretne przykłady kreatywnych rozwiązań omawiane przez prelegentów.

Podczas konferencji odbędzie się też premiera pierwszego w Polsce raportu „Odpowiedzialny e-commerce”, który zawiera najistotniejsze informacje o praktykach stosowanych przez firmy, a także przedstawia potrzeby i oczekiwania konsumentów w obszarach etyki, CSR i zrównoważonego rozwoju w odniesieniu do sklepów internetowych oraz całej branży gospodarki cyfrowej.

Jako keynote speaker wystąpi Luca Cassetti, Secretary General of Ecommerce Europe – międzynarodowy ekspert ds. e-handlu, który przybliży sytuację w Europie Środkowo-Wschodniej. Wśród prelegentów znajdą się także m.in. prof. Bolesław Rok z Akademii Leona Koźmińskiego, Marta Mikliszańska, Head of Public Affairs & Sustainability w Allegro.pl, Maciej Kroenke, Partner w PwC, Jakub Czerwiński, VP CEE w Adyen czy Robert Sroka, Dyrektor ds. ESG, Abris Capital Partners.

Wydarzenie będzie miejscem wymiany informacji na temat międzynarodowych trendów, wyzwań, jakie stoją przed e-firmami w CSR oraz etyce biznesowej.

Pełna lista prelegentów, program spotkania oraz formularz rejestracyjny dostępne na forumgc.pl.

Partnerami głównymi wydarzenia są Allegro i Przelewy 24.

ZOBACZ RÓWNIEŻ