Finansowanie na niepewne czasy

SHUTTERSTOCK
SHUTTERSTOCK
Kiedy decydujemy się na leasing przedsięwzięć biznesowych, warto brać pod uwagę nie tylko cenę. Równie ważny jest zaufany leasingodawca, wsparcie firmy leasingowej w transakcji czy możliwość wyboru różnych opcji np. gwarancji niezmienności wysokości rat.
ARTYKUŁ BEZPŁATNY

z miesięcznika „My Company Polska”, wydanie 4/2021 (67)

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

W ostatnich miesiącach daje się zauważyć, że firmy wracają do swoich planów inwestycyjnych i rozwojowych. Realia 2020 r. sprawiły, że zyskaliśmy wiele cennych doświadczeń. Dziś już wiemy, że w biznesie nic nie jest pewne, dlatego planując przyszłe przedsięwzięcia, staramy się, aby jak najwięcej czynników dało się przewidzieć. Firmy leasingowe dostrzegają tę potrzebę, dlatego wprowadzają rozwiązania takie jak Leasing Bezpieczna Spłata.

Gwarancja niezmienności

Leasing Bezpieczna Spłata to program oferowany przez Millennium Leasing. Przedsiębiorcy mogą wziąć w leasing np. samochód osobowy czy dostawczy, z jednoczesną gwarancją niezmienności wysokości raty. Dzięki temu uniezależniają się od zmian zachodzących na rynku finansowym.

Decydując się na finansowanie Leasingiem Bezpieczna Spłata, przedsiębiorca zyskuje gwarancję stałej raty leasingu, co pozwala przewidzieć przyszłe wydatki i lepiej zaplanować inwestycje. Dodajmy, że warto zdecydować się na leasing właśnie teraz. Stopy procentowe w polskiej gospodarce spadły i obecnie są na najniższym poziomie od 1989 roku.

Biorąc pod uwagę cykl koniunkturalny i obecną sytuację makroekonomiczną, większość ekspertów prognozuje, że stopy procentowe w przyszłości będą wzrastać.

Przewidywalne koszty przez cały okres trwania umowy

W Millennium Leasing stawiamy na przewidywalne finansowanie. Dzięki możliwości skorzystania z Leasingu Bezpieczna Spłata, który zabezpiecza przed ryzykiem wzrostu stóp procentowych, firmy mogą z łatwością planować swoje wydatki związane z przyszłymi inwestycjami, bez obaw o to, że dotychczasowe koszty wzrosną w nieprzewidywalny sposób.

Leasing oparty o stałą stopę procentową oferowany jest zaledwie przez kilka firm leasingowych. W Millennium Leasing rekalkulacja umowy następuje tylko raz w trakcie jej trwania.

To wyróżnia produkt Leasing Bezpieczna Spłata spośród innych tego typu produktów na rynku, w których rekalkulacja jest przeprowadzana co 12 miesięcy lub co najmniej dwa razy w trakcie trwania umowy. Wraz z gwarancją niezmienności wysokości rat, przedsiębiorca otrzymuje jeszcze wsparcie firmy leasingowej z 30-letnim doświadczeniem na rynku.

My Company Polska wydanie 4/2021 (67)

Więcej możesz przeczytać w 4/2021 (67) wydaniu miesięcznika „My Company Polska”.


Zamów w prenumeracie

ZOBACZ RÓWNIEŻ

POLECAMY