Evolutions: Meetup & Showcase - Wiedza, praktyka i konkret - już 14 czerwca we Wrocławiu

Evolutions Meetup & Showcase
Evolutions Meetup & Showcase
Agencja Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej, Startup Wrocław oraz OVHcloud Startup Program zapraszają na Evolutions: Meetup & Showcase - unikalne wydarzenie w tym regionie Europy, łączące wymianę doświadczeń, warsztaty z ekspertami, konferencję i atrakcyjny konkurs pitchingowy dla startupów.

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

Jak co roku stolica Dolnego Śląska skupi twórców innowacyjnych projektów, founderów, inwestorów i przedstawicieli świata biznesu podczas tegorocznej edycji Evolutions, organizowanej pod hasłem: Wiedza, praktyka i konkret. Wydarzenie odbędzie się 14 czerwca w kilku lokalizacjach: Kinie Nowe Horyzonty, InQube oraz Coventry University Wroclaw, oraz będzie transmitowane on-line i stanie się okazją do wymiany wiedzy. Podczas konferencji eksperci opowiedzą m.in. jak przy ograniczonych środkach skutecznie promować młodą firmę, wykorzystywać potencjał social media, a także dobrać infrastrukturę pod potrzeby projektu. Ponadto swoje warsztaty poprowadzą inwestorzy Movens Capital. Wydarzenie odbędzie się w języku angielskim.

– Przed nami znacznie szersza formuła niż ta, którą dotychczas prezentowaliśmy. Tematyka tegorocznej edycji obejmie najbardziej aktualne trendy panujące w światowych społecznościach startupowych, spotkania z ekspertami z Polski i zagranicy oraz energetyczny networking. Jednym słowem: wyjątkowe wydarzenie dla wyjątkowego ekosystemu – mówi Magdalena Okulowska, Prezes Zarządu Agencji Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej.

Evolutions: Meetup & Showcase to nie tylko konferencja. Celem całodniowych warsztatów, prowadzonych na poziomie podstawowym i zaawansowanym, jest dostarczenie solidnej dawki wiedzy, która wesprze rozwój młodych firm oraz tych dojrzalszych przedsięwzięć. Warsztaty odbędą się w formule odpłatnej, zaś zebrane środki zostaną przekazane na cele charytatywne wrocławskiej fundacji Tu razem. Możliwość zapisów oraz szczegóły spotkań będą pojawiać się sukcesywnie na stronie wydarzenia.

- Tradycyjny format konferencyjny został wzbogacony o dwa nowe elementy - konkurs dla startupów oraz warsztaty, które odbędą się w dwóch lokalizacjach oraz na dwóch poziomach zaawansowania. Podczas konkursu zaprezentuje się 10 startupów, które będą walczyć o nagrody pieniężne i finał Disraptors Summit 2023 w Pradze - mówi Paulina Muszyńska, Kierowniczka Startup Wrocław.

Podczas konkursu zaprezentuje się 10 startupów, które powalczą o nagrody pieniężne. Na laureata pierwszego miejsca czeka nagroda pieniężna a także 100 000 Euro grantu od OVHcloud. Najwyższe podium to także przepustka do udziału w europejskim finale konkursu Disraptors Summit 2023 w Pradze, w którym nagrodą główną jest 500 000 USD oraz awans do globalnej rundy w San Francisco wraz z opłaceniem biletów dla założyciela i współzałożyciela startupu.

– Bardzo się cieszymy, że możemy współorganizować tegoroczne Evolutions Meetup & Showcase w tak inspirującej formule oraz z atrakcyjnymi wydarzeniami towarzyszącymi – mówi Natalia Świrska-Załuska, Startup Program Manager w OVHcloud, CEE. I dodaje: – Moc oraz rozmach przedsięwzięcia, fantastyczni goście i przemyślany program sprawiają, że to wydarzenie na startupowej mapie, na którym trzeba być.

ZOBACZ RÓWNIEŻ