Czas na świetlanego jednożca? Nowy numer My Company Polska

Czas na świetlanego jednożca? Nowy numer My Company Polska
Saule Technologies to jeden z najbardziej perspektywicznych biznesów w Polsce. Ma technologię przyszłości, która może zrewolucjonizować światową gospodarkę, konkurentów, którzy depczą po piętach, ale... nie ma wystarczających pieniędzy, by wygrać globalny wyścig. Olga Malinkiewicz w szczerej rozmowie opowiada o przyszłości firmy. Nadchodzi listopadowy numer My Company Polska!

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

Jak tłumaczy Olga Malinkiewicz, Saule ma rok na rozpoczęcie masowej produkcji paneli fotowoltaicznych z perowskitów. Aby zrealizować ten cel potrzebuje 100 mln dolarów. Jeśli ich nie pozyska... miejsce polskiej firmy zajmą konkurenci. W szczerej rozmowie z Kubą Dobroszkiem opowiada o obecnej kondycji firmy oraz o tym, jak powstała technologia, która może zrewolucjonizować światową energetykę.

W nowym numerze piszemy także o polskim wyścigu o status jednorożca. Kto, oprócz Docplannera, ma szansę na taki status? 

Jak co miesiąc w My Company Polska piszemy o ciekawych biznesach. To m.in. wirtualne cmentarze, drewniane wanny czy startup, który uczy śpiewać. Prześwietlamy również polskie streamerki, czyli kobiety, które zawodowo zajmują się pokazywaniem, jak grają w gry. I ile na tym zarabiają.

W ramach cyklu wywiadów "Ekonomia jutra" rozmawiamy z prof. Stanisławem Gomułką. Jednym z tematów są ostatnie decyzje RPP i tego, czy grozi nam naprawdę wielki problem z inflacją. Dla przedsiębiorców przygotowaliśmy także pakiet ważnych tekstów dotyczących prowadzenia firmy.

W raportach specjalnych piszemy m.in. o cyberbezpieczeństwie, finansowaniu przedsiębiorstw, ale także o wciąż niezakończonym procesie wdrażania PPK.

Listopadowy numer My Company Polska do nabycia od 2 listopada w punktach sprzedaży (m.in. na stacjach benzynowych, kioskach i księgarniach) oraz na naszej stronie internetowej mycompanypolska.pl.

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ

POLECAMY