Bolt postawi na dowóz zakupów. Agnieszka Cymbała nowym Country Managerem

Agnieszka Cymbała, Bolt Market
Agnieszka Cymbała, Bolt Market, fot. materiały prasowe
Agnieszka Cymbała objęła stanowisko Country Managera Bolt Market w Polsce, pokieruje ona rozwojem usług szybkiej dostawy zakupów spożywczych i zespołem w kraju.

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

Agnieszka Cymbała zdobyła doświadczenie w sektorze dostaw, obejmując szereg ról zarówno w Polsce, jak i za granicą. Odpowiadała między innymi za zarządzanie operacyjne i regulowanie struktury kosztów w Glovo a także usprawnianie procesów oraz digitalizację i automatyzację działań sprzedażowych w Delivery Hero. Wcześniej pracowała w firmie Nielsen, gdzie zajmowała się badaniem potrzeb rynkowych oraz trendów sprzedażowych m.in. w branży retail. 

- Pandemia przyspieszyła wprowadzanie usług dostawy artykułów spożywczych. Wiele osób odkryło wygodę dostarczania produktów spożywczych pod same drzwi i będzie nadal z nich korzystać, niezależnie od obowiązujących restrykcji pandemicznych. Dlatego cieszę się, że mogę powitać w naszym zespole tak doświadczoną profesjonalistkę jak Agnieszka – mówi Michał Dubisz, Country Manager, Bolt Food w Polsce.

- Możliwość budowania zespołu Bolt Market w Polsce to dla mnie ogromna przyjemność. Wierzę, że moje doświadczenie pozwoli mi polepszyć jakość życia mieszkanek i mieszkańców polskich miast, oferując im dobry jakościowo produkt w przystępnej cenie. Polska to bardzo złożony i konkurencyjny rynek, tym bardziej musimy ciężko pracować, by zaskarbić sobie zaufanie polskich konsumentów – mówi Agnieszka Cymbała o swojej nowej roli.

Bolt Market jest już dostępny na kilku europejskich rynkach z 15-minutową dostawą artykułów spożywczych i planuje uruchomienie usługi na kolejnych.

Bolt ma 75 milionów klientek i klientów w 45 krajach w Europie i Afryce. Firma oferuje szereg usług z zakresu mobilności, w tym przewozy, car-sharing i wypożyczalnię hulajnóg oraz dostawę jedzenia i artykułów spożywczych.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

POLECAMY