Biedronka wydłuża godziny otwarcia sklepów

Czy dojdzie do sporu zbiorowego pracowników Biedronki?
Czy dojdzie do sporu zbiorowego pracowników Biedronki? / Fot. shutterstock.
Biedronka rozpoczyna przygotowania do świąt Wielkanocnych, wydłużając w najbliższą niedzielę handlową (24.03) godziny otwarcia ponad 3200 swoich sklepów do godz. 22.00.

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

Dodatkowo, Biedronka przygotowała rabatogodziny, dzięki którym zakupy od 20.00 do 22.00 będą jeszcze korzystniejsze.

Godziny otwarcia sklepów Biedronka

Biedronka jak zawsze wspiera klientów w przygotowaniach do okresu świątecznego, dlatego w najbliższą niedzielę (24.03), która jest jednocześnie niedzielą handlową, wydłuża godziny otwarcia sklepów. W ponad 3200 placówkach będzie można zrobić zakupy aż do godz. 22.00. Szczegóły dotyczące godzin funkcjonowania sklepu można znaleźć na drzwiach wejściowych oraz na stronie: biedronka.pl/sklepy

- Dla komfortu kupujących Biedronka chce zapewnić jeszcze więcej czasu na spokojne zakupy, wydłużając godziny pracy sklepów w najbliższą niedzielę handlową. Aby ułatwić przygotowania do świąt, ofertą promocyjną objęliśmy produkty na podstawowe artykuły, które najczęściej trafiają do koszyków klientów w tym okresie, jak np. jaja, artykuły wykorzystywane do wypieków, czy słodycze. Dodatkowo na kupujących będą czekać w tym dniu specjalne okazje zakupowe w ramach rabatogodzin - komentuje Paweł Stolecki, dyrektor operacyjny i członek zarządu sieci Biedronka.

Przeczytaj także: Starcie cenowe między Biedronką a Lidlem

Biedronka obniża ceny na Wielkanoc

W związku ze zbliżającymi się Świętami, w ramach „Biedronkowych oszczędności na Wielkanoc” w ofercie sieci znajduje się wiele produktów niezbędnych do przygotowania potraw, które tradycyjnie zagoszczą na świątecznym stole. Wśród nich nie może zabraknąć tradycyjnych wypieków, dlatego m.in. do niedzieli (24.03) klienci kupią 50% taniej Twaróg sernikowy naturalny Delikate, 1 kg w cenie 4,99 zł, olej rzepakowy Kujawski, 1 l, 42% taniej, w cenie 5,65 zł, a wszystkie jaja z chowu ściółkowego Moja kurka będzie można nabyć z kartą Moja Biedronka lub aplikacją w promocji 2+1 gratis. W promocji 2+1 gratis dostępne też są wszystkie bakalie Bakallino, które można mieszać dowolnie. Do niedzieli trwa promocja na wszystkie majonezy Madero – 1+1 gratis z kartą Moja Biedronka lub aplikacją, a tylko w niedzielę (24.03) Majonez Dekoracyjny Winiary 500 ml będzie można kupić za 6,99 zł przy zakupie 2 słoików z kartą Moja Biedronka lub aplikacją.

Do obchodów Niedzieli Palmowej klienci Biedronki mogą przygotować się, korzystając z wyboru palm wielkanocnych, których cena zaczyna się już od 2,99 zł. Ci, którzy na Wielką Sobotę przygotowują tradycyjną święconkę, w ofercie sieci znajdą duży wybór wiklinowych koszyczków w cenie 19,99 zł. Biedronka oferuje też ozdoby świąteczne i dekoracje od 3,99 zł, które nadadzą odświętnego wystroju każdemu wnętrzu.

Zwolennicy świąt na słodko oraz poszukiwacze ukrytych przez zajączka smakołyków, mogą wybierać z szerokiej oferty czekoladowych figurek zwierzątek wielkanocnych 2+1 gratis, oraz jajek Kinder Niespodzianka 3+3 gratis. Obie oferty dostępne są dla posiadaczy karty Moja Biedronka lub aplikacji. W promocji 50% zniżki na drugi tańszy produkt dostępne są również wszystkie praliny Rafaello i Ferrero Rocher.

ZOBACZ RÓWNIEŻ