Altkom rozpoczyna globalną ekspansję. "Nasz nowy kierunek to Zatoka Perska"

Altkom Akademia
Fot. materiały prasowe
Altkom Akademia rozpoczęła globalną ekspansję. Przedsiębiorstwo otworzyło już przedstawicielstwo w Dubaju i od najbliższej niedzieli bierze udział w jednym z największych wydarzeń branży technologicznej na świecie – targach Gitex Technology Week w Dubaju.

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

- Poza Polską jesteśmy już obecni w Europie Zachodniej. Teraz przyszedł czas na dalszy rozwój. Nasz nowy kierunek to Zatoka Perska, gdzie otworzyliśmy już swoje przedstawicielstwo. W czasie Gitex Technology Week chcemy pokazać się na światowym rynku i nawiązać relacje z firmami przede wszystkim z Bliskiego Wschodu – mówi Joanna Mihułka, prezeska Altkom Akademii.

Okno na świat

Gitex Technology Week to jedno z najważniejszych i największych wydarzeń na świecie dla branży nowych technologii i IT. Obecność ponad 4 700 wystawców stwarza świetną okazję do przeglądu światowych rozwiązań i trendów oraz nawiązania kontaktów biznesowych. Na targach pojawiają się największe światowe firmy, tj. Huawei, Intel, Cisco, Microsoft, Honeywell.

Jest to jedyny event prezentujący współczesne wizje technologiczne na tak dużą skalę. W ciągu pięciu dni targów odbywają się liczne konferencje, a także spotkania branżowe, pozwalające na nawiązanie relacji z kluczowymi rynkowymi graczami.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

POLECAMY