„Sprzedawaj na Amazon” - cykl bezpłatnych webinariów Amazon i PAIH dla przedsiębiorców

Fot. Pixabay.com Fot. Pixabay.com
Zmiany w zwyczajach zakupowych Polaków, wywołane skutkami pandemii, wpływają na działalność biznesową sprzedawców. Tylko w kwietniu odnotowano wzrost sprzedaży detalicznej przez internet na poziomie blisko 28% r/r1. Tymczasem wiele firm z sektora MŚP nie jest gotowych na wdrożenie internetowych kanałów sprzedaży. Amazon we współpracy z PAIH wspiera przedsiębiorców, oferując im narzędzia umożliwiające rozwijanie działalności na rynku e-commerce. 14 lipca br. odbędzie się bezpłatny webinar dla przedsiębiorców, dotyczący sprzedaży online i możliwości skalowania biznesu dzięki ekspansji zagranicznej.

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

Bezpłatny warsztat online dla sprzedawców poprowadzi przedstawiciel PAIH, który przedstawi korzyści wynikające z ekspansji zagranicznej w handlu oraz opowie o wsparciu Agencji: doradztwie z zakresu procedur administracyjnych, opracowywaniu rozwiązań prawnych, wsparciu w wyborze lokalizacji czy wiarygodnych partnerów i dostawców. W drugiej części spotkania Amazon zaprezentuje biznesowe aspekty współpracy ze sprzedawcami. Warsztat uzupełni wystąpienie Cypriana Iwucia, właściciela kilku marek z branży modowej, który opowie o praktycznych aspektach eksportu online.

Amazon oferuje sprzedawcom dostęp do ponad 300 mln klientów w 180 krajach świata. Chcemy podzielić się swoim globalnym doświadczeniem z polskimi przedsiębiorcami, którzy dotychczas działali tylko stacjonarnie i zaoferować im pomoc w otwarciu kanału sprzedaży online, służącego poszerzeniu skali biznesu o rynki zagraniczne – mówi Marta Jabczyńska, Key Accounts Manager, Amazon.

Bezpłatny webinar odbędzie się 14 lipca br. o godz. 14. Zapisy na wydarzenie są dostępne pod LINKIEM.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

POLECAMY