Żabka pojedzie z nami na wczasy. Sezonowe punkty sieci przy atrakcjach turystycznych

Żabka
Żabka ma szansę na historyczny wynik IPO. / fot. materiały prasowe.
Żabka uruchomi 124 sezonowe sklepy w turystycznych regionach Polski m.in. nad morzem i jeziorami.

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

Sezon letni to czas, kiedy wiele osób wyjeżdża na wakacje lub spędza weekendy w atrakcyjnych miejscowościach turystycznych. Z myślą o klientach podróżujących po kraju, sieć Żabka zapowiedziała otwarcie 124 sklepów sezonowych m.in. w nadmorskich kurortach oraz miejscowościach na Mazurach.

Nowe lokalizacje sklepów sezonowych Żabki

Tego lata sklepy sezonowe Żabki pojawią się w 24 nowych lokalizacjach. Poprowadzą je  franczyzobiorcy działający na co dzień w standardowych placówkach.

Przemysław Kijewski, dyrektor ds. operacyjnych w Żabka Polska, podkreśla, że firma chce, aby klienci mogli w pełni cieszyć się wypoczynkiem podczas urlopów i weekendowych wyjazdów. Celem sieci Żabka jest zapewnienie swoim klientom wygody i ułatwienie im życia.

Polskie Nagrody Różnorodności 2023. Poznaliśmy Laureatw

28 sklepów Żabka w kontenerach

Sklepy sezonowe Żabki będą działać zarówno w formie placówek stacjonarnych, jak i pawilonów. Sieć rozwija ten koncept w miejscowościach turystycznych, które są popularnymi celami wakacyjnych podróży i wycieczek. W tym roku Żabka planuje uruchomić 28 sklepów sezonowych w kontenerach oraz 96 placówek stacjonarnych, które również będą działać sezonowo.

Najwięcej sezonowych Żabek pojawi się nad Bałtykiem, w miejscowościach takich jak Mielno, Łeba, Niechorze, Jarosławiec, Międzywodzie, Władysławowo i Rewal. Ponadto sklepy sezonowe zostaną otwarte nad jeziorami, między innymi w Giżycku, Jedwabnem, Mikołajkach, Rucianem Nidzie, Nowęcinie oraz Okunince i Zwierzyńcu. Nie zabraknie także placówek nad zalewami, takimi jak Sielpia Wielka nad zalewem Sielpia czy Nowa Łuka nad zalewem Siemianówka.

Żabka na sezon, a może na stałe

Sieć Żabka podkreśla, że prowadzenie sklepów sezonowych to także korzystna okazja dla franczyzobiorców, którzy na co dzień prowadzą sklepy w standardowych lokalizacjach. Dzięki sklepom sezonowym mogą zarobić dodatkowe pieniądze. Co więcej, 17 sklepów, które pierwotnie były placówkami sezonowymi, stało się już stałymi sklepami. Franczyzobiorcy prowadzący sklepy sezonowe otrzymują od sieci Żabka pawilon wraz z pełnym wyposażeniem. Decyzja o zatrudnieniu odpowiedniego zespołu leży po stronie prowadzących sklepy.

SpaceOS przejęte przez australijską konkurencję. "Nie mamy poczucia, że to exit" [TYLKO U NAS]