Wibrator w Netto w nietypowej cenie 69 zł

wibrator
fot. shutterstock.
Polacy uznawani są za naród konserwatywny i może dlatego przedsiębiorcy czasem muszą kierować do nich ofertę w nieco zawoalowany sposób. Na taki krok prawdopodobnie zdecydowała się sieć Netto, proponując klientom nietypowy masażer ciała.

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

Masażer dostępny w marketach Netto jest wibratorem typu magic wand. To popularne narzędzie do osiągania rozkoszy, nazywane w kręgach miłośników zabawek erotycznych jako „Hitachi”. Bo to właśnie ta japońska firma jest znana z produkcji najlepszych wersji tego urządzenia. Innowacyjny towar trafił na rynek europejski przed mniej więcej przed dekadą i zyskał ogromną grupę fanek i fanów.

Produkt z przymrużeniem oka

Sieć Netto najwyraźniej postanowiła „puścić oko” do klientów swoich marketów sprzedając masażer w cenie 69 zł. Liczba 69 ma znaczenie w języku erotycznym, bo oznacza po prostu pozycję seksualną. Oczywiście wibratora można używać także jako masażera do całego ciała – radzimy jednak ze względów higienicznych z góry określić do jakiego celu go kupujemy.

Tak wygląda oferta w nowej gazetce Netto:

A tak identyczny produkt, ale na mniej pruderyjnej stronie:

 

Przeczytaj także: Afera mięsna, czyli śmierć dla przykładu?

Netto się wstydzi?

Sprawę na Twitterze skomentował Mikołaj Dusiński, Marketing & PR Manager Plaion Polska "Tymczasem sieć Netto wstydzi się, że oferuje w promocyjnej cenie wibrator z rodzaju magic wand, więc reklamuje go jako... masażer do pleców w gazetce. Czy my żyjemy w latach siedemdziesiątych w PRLu?" - pyta Dusiński w Twitterowym wpisie.

Urządzenie stymuluje kobiece strefy erogenne za pomocą różnych trybów wibracji (ma ich ponad 10). Jak dodaje Netto w opisie produktu: „Ruchy wibracyjne zapewniają głęboki drenaż wszystkich warstw skóry”. Czy taka reklama Was przekonała?

Poprosiliśmy sieć Netto o komentarz w sprawie nowego produktu w ofercie należących do niej marketów. Oto komentarz firmy: 

Masażer oferujemy z myślą o zmęczonych plecach i potrzebujących rozluźnienia karkach naszych klientów, wszak produkt posiada 10 trybów wibracji, zapewniających głęboki drenaż wszystkich warstw skóry, a także możliwość regulacji poziomów intensywności. Jest łatwy w użyciu i funkcjonalny, sprawdzi się po intensywnym wysiłku fizycznym czy stresującym dniu. Cena na poziomie 69 zł jest bardzo atrakcyjna w stosunku do ofert rynkowych, liczymy na to, że będzie satysfakcjonująca dla klientów naszej sieci. Zapraszamy na zakupy, tym bardziej że w ofercie od czwartku 19 stycznia posiadamy również inne, praktyczne sprzęty elektroniczne codziennego użytku.

 

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ

POLECAMY