Studenci wypożyczą w Plenti elektronikę bez kaucji i bez weryfikacji zdolności finansowej

fot. Freepik
fot. Freepik
Plenti, polska firma oferująca dostęp do najnowszej elektroniki w modelu subskrypcyjnym, wprowadza nową ofertę dla studentów. Wybrane urządzenia można wypożyczyć bez kaucji i bez weryfikacji zdolności finansowej. Wystarczy dowód osobisty oraz uczelniany adres e-mail.

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

„Studiuj z Plenti!” to nowa oferta wynajmu elektroniki użytkowej dla studentów. Umożliwia wypożyczenie urządzeń o wartości do 2700 zł brutto bez kaucji i weryfikacji zdolności płatniczej. Wystarczy dowód osobisty oraz uczelniany adres e-mail. Dodatkowo studenci otrzymują 20% zniżki na pierwszy miesiąc subskrypcji. Pozostałe urządzenia są dalej dostępne do wynajmu po pełnej weryfikacji.

Oferta dla studentów

Dzięki temu studenci mogą z łatwością wynająć urządzenia, które pomogą im w nauce, uprzyjemnią czas wolny lub pomogą w domowych porządkach. Urządzenia dostępne w ofercie „Studiuj z Plenti!” bez weryfikacji zdolności płatniczej to m.in. tablety i czytniki e-booków (w tym iPad 10. generacji, wybrane modele Onyx Boox i reMarkable 2), smartfony i smartwatche (w tym Samsung Galaxy A55 i A35, iPhone 13 mini, czy Apple Watch Series 9), konsole do gier (w tym Xbox Series S), a także monitory, słuchawki, głośniki, roboty sprzątające, odkurzacze, oczyszczacze powietrza, stacje do prasowania i wiele innych.

– O tym, że technologia pomaga w nauce, nie musimy nikogo przekonywać. Dla studentów wyzwaniem pozostaje jednak dostęp do tej technologii. Zakup sprzętu na własność to często zbyt duże obciążenie. Z kolei systemy oceniające zdolność finansową niezbyt przychylnie patrzą nawet na osoby pracujące dorywczo i w ogóle nie patrzą na tych, których wspierają rodzice. Dlatego zdecydowaliśmy się maksymalnie uprościć dostęp do elektroniki, która przyda się w nauce, rozrywce, czy domowych porządkach. Mamy nadzieję, że nasz sprzęt pomoże studentom już podczas najbliższej sesji – mówi Wojciech Rokosz, CEO Plenti.

Urządzenia z ubezpieczeniem 

Wszystkie urządzenia oferowane przez Plenti są nowe lub w kondycji „jak nowe” oraz ubezpieczone i objęte ochroną Plenti Care. W przypadku uszkodzenia sprzętu, Plenti pokrywa 80% kosztów naprawy (nie dotyczy dronów) lub 100% w przypadku zakupu usługi Plenti Care+. Urządzenia są dostarczane kurierem lub do Paczkomatów na terenie całej Polski.

Plenti to lider polskiego rynku wynajmu elektroniki użytkowej. Z platformy, która umożliwia dostęp do urządzeń w modelu subskrypcyjnym, korzysta już ponad 160 tys. użytkowników. Mają oni dostęp do ponad 5,6 tys. urządzeń z takich kategorii jak telefony komórkowe, komputery, kamery, sprzęt mobilny czy drony. Klienci mogą je wypożyczać na okres od tygodnia do dwunastu miesięcy. Dzięki współpracy z BNP Paribas, wybrane urządzenia są dostępne także w opcji subskrypcji na 24 miesiące. Plenti oferuje również wynajem dla klientów biznesowych, jako alternatywę dla popularnego leasingu.

Plenti Partners

Firma prowadzi również program Plenti Partners. Dzięki niemu osoby prowadzące działalność gospodarczą oraz małe i średnie przedsiębiorstwa mogą zarabiać na wynajmie elektroniki użytkowej. Partnerzy kupują sprzęt, następnie wynajmują go Plenti i otrzymują za to stałe wynagrodzenie – niezależnie od tego, czy ich sprzęt jest w danym okresie wypożyczany. Urządzenia są ubezpieczone i serwisowane przez Plenti, a na koniec okresu współpracy firma wykupuje je od partnerów.

Sprawdź także: Plenti znalazło pomysł na rozwój. Pomoże wsparcie Grupy BNP Paribas

ZOBACZ RÓWNIEŻ