Spełnij marzenie o własnym, pewnym biznesie. Odwiedź Franczyza EXPO

Franczyza Expo
Franczyza Expo
Franczyza to jeden z dynamiczniej rozwijających się sektorów biznesu. Pewne, sprawdzone, bezpieczne i przede wszystkim generujące zysk rozwiązania można znaleźć podczas wydarzenia Franczyza EXPO, które odbędzie się w dniach 2-4 marca 2023 w Ptak Warsaw Expo.

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

Franczyza - dynamicznie rozwijający się sektor biznesu

Od dekad ludzie poszukiwali bezpiecznego, sprawdzonego sposobu na biznes, który byłby doskonale dopasowany pod ich możliwości czasowe i finansowe. Okazała się nim zamerykanizowana franczyza, która w latach 60. dotarła do Europy. W Polsce rozwinęła się po 1989 roku, przyczyniając się do dynamizacji gospodarki i otwarcia jej na nowe rozwiązania.

Obecnie w naszym kraju funkcjonuje prawie 1400 konceptów franczyzowych, oferujących szerokie spectrum możliwości. Gwarantują one biznesowe know-how i pewne zyski dzięki wypracowanym przez franczyzodawców założeniom. Dlatego właśnie cieszą się coraz większym zainteresowaniem Polaków. 

Franczyza EXPO to wydarzenie, które premiuje najbardziej sprawdzone franczyzy, cechujące się najwyższą jakością, a także indywidualnym podejściem do potencjalnego franczyzobiorcy. To przegląd marek premium, które ugruntowały swoją pozycję liderów w branży. 

Korzyści z udziału we Franczyza EXPO

Franczyza EXPO to wydarzenie dynamiczne, dopasowanie pod oczekiwania uczestników. Tym samym nie tylko będą mogli oni zapoznać się z szeroką gamą ofert od poszczególnych przedsiębiorstw (prognozuje się udział przedstawicieli 150 konceptów franczyzowych), ale również rozszerzyć swoją wiedzą z branżowego marketingu, zarządzania czy sprzedaży. 

Doskonale zaplanowana strategia networkingowa podczas eventu pozwoli odwiedzającym znaleźć koncepty odpowiadające ich możliwościom - finansowym, czasowym czy lokalizacyjnym. Będzie to jednocześnie okazja do rozmowy z przedstawicielami franczyz, którzy wyjaśnią biznesowe know-how, odpowiedzą na nurtujące pytania i pokażą biznes z perspektywy przyszłości. Wszystko po to, by franczyzobiorca był zadowolony z podjętego wyboru na każdym etapie rozwoju franczyzy. 

Franczyza EXPO odbędzie się w dniach 2-4 marca 2023. W gronie partnerów znaleźli się między innymi Komfort (Srebrny Sponsor), RE/MAX (Srebrny Sponsor), czy Car For You (Złoty Partner). 

ZOBACZ RÓWNIEŻ