Patronaty My Company Polska: wartościowe wydarzenia w świecie biznesu

efni
EFNI Fot. mat. pras.
My Company Polska patronuje licznym wydarzeniom biznesowym. Oto relacje lub zapowiedzi eventów, na których warto być.
ARTYKUŁ BEZPŁATNY

z miesięcznika „My Company Polska”, wydanie 11/2023 (98)

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

Przyszłość polityczna i ekonomiczna Polski i Europy na EFNI 2023

Od nowego parlamentu, rządu i prezydenta RP oczekujemy szybkich działań, które naprawią nasze relacje z UE, zapewnią poszanowanie zasad demokracji i racjonalny dialog polityczny – napisali uczestnicy Europejskiego Forum Nowych Idei w Deklaracji Sopockiej przyjętej na zakończenie konferencji.

Podczas EFNI wręczono Nagrody Lewiatana, tegoroczni laureaci to Jan Polcyn, Dawid Leśniakiewicz, Sebastian Langa, Piotr Pełka, Radosław Kulesza, Jacek Karnowski, Barbara Labuda, Unia Ukraińskich Przedsiębiorców oraz Anita Błaszczak.Pod koniec forum podczas panelu „Świat według kobiet” ogłoszono wyniki konkursu „RównoWaga. Prokobieca firma roku”, zorganizowanego przez Kulczyk Foundation, Kongres Kobiet i Konfederację Lewiatan.

EFNI w Sopocie trwało od 11 do 13 października z udziałem 1400 osób z kilkunastu krajów, w tym wybitnych ekonomistów, liderów biznesu i nauki. Odbyło się prawie 90 paneli w ramach sześciu ścieżek tematycznych. 

Konferencja e-Learning FUSION 

Jesteś zainteresowany Digital Learningiem, VR-learningiem oraz zastosowaniem AI w dziedzinie rozwoju i nauki? Chcesz odkryć nowe strategie edukacyjne i rozwijać kompetencje L&D? Podczas konferencji będziesz miał/a szansę zgłębić najnowsze trendy w tej dziedzinie.

Zyskaj unikalną możliwość, aby rozwinąć swoją wiedzę, posłuchać doświadczeń ekspertów w branży oraz rozwijać swoją ścieżkę zawodową w dziedzinie e-learningu. Czekają na ciebie inspirujące prelekcje, strefa EXPO i niezrównane możliwości networkingowe. Dołącz do VII edycji Konferencji e-learning FUSION. Wspólnie twórzmy przyszłość edukacji! 

Zapisz datę: 14–15 listopada 

ARCHE Hotel Krakowska, Warszawa

Młodzi w pogoni za marzeniami

1500 uczniów wzięło udział w jesiennej Akcji Inspiracji.

Zakończyła się kolejna odsłona Akcji Inspiracji, serii konferencji edukacyjnych skierowanych do uczniów szkół średnich i studentów. W pięciu jesiennych spotkaniach w całym kraju wzięło udział ponad 1500 młodych Polaków i Ukraińców. Uczniowie debatowali z przedstawicielami świata nauki, biznesu, sportu, kultury i samorządów lokalnych, a także wzięli udział w dziesiątkach warsztatów mających pomóc im w wyborze wymarzonych studiów i ścieżki kariery.

Seria wydarzeń została zorganizowana przez Our Future Foundation, jedną z największych fundacji edukacyjnych w Polsce, która za cel stawia sobie walkę z nierównościami w dostępie do edukacji. Spotkania w ramach jesiennej odsłony Akcji Inspiracji odbyły się w Lublinie, Zabrzu, Warszawie, Gdańsku i Łodzi. Główny element konferencji stanowiły warsztaty karierowe i edukacyjne przygotowane przez Our Future Foundation i jej partnerów –  KGHM Polska Miedź, Maturalni.com, Nasze MAKi oraz Samsung Electronics Polska. Warsztaty skupiły się na tematach związanych z działalnością społeczną, wyborem studiów i kariery, przedsiębiorczością, realizacją pasji i marzeń, relacjami pomiędzy kobietami i mężczyznami w życiu zawodowym i szkolnym, a także przygotowaniami do matury.

- Chcemy, by spotkania w ramach naszej inicjatywy inspirowały młodzież do działania w swoich społecznościach i kształtowania lokalnej rzeczywistości – mówi Kamil Maksymilian Tomkowicz, członek zarządu Our Future Foundation. – W ciągu ostatnich lat bardzo wzrosła świadomość tego, że to właśnie inicjatywy pozaszkolne i realizowanie własnych pasji daje młodym przewagę na rynku pracy. Nasz projekt ma na celu z jednej strony docenienie niezwykłych projektów realizowanych przez polską młodzież, a z drugiej zachęcenie do działania kolejnych uczniów.  

My Company Polska wydanie 11/2023 (98)

Więcej możesz przeczytać w 11/2023 (98) wydaniu miesięcznika „My Company Polska”.


Zamów w prenumeracie

ZOBACZ RÓWNIEŻ