Ostatnie dni do XXXI Forum Ekonomicznego w Karpaczu

Forum Ekonomiczne
Forum Ekonomiczne w Karpaczu, sesja plenarna
Już jutro, 6 września, rusza kolejna edycja Forum Ekonomicznego w Karpaczu. W wydarzeniu weźmie udział również redakcja My Company Polska.

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

W tym roku na uczestników Forum czeka  ponad 450 paneli dyskusyjnych, kilkadziesiąt wydarzeń kulturalnych i rekreacyjnych oraz sesje plenarne. Wszystko to, jak zapewnia organizator, przy udziale rekordowej liczby uczestników. 

Głównym wydarzeniem pierwszego dnia Forum będzie jak co roku prezentacja specjalnego raportu SGH i Forum Ekonomicznego. Raport ma umożliwić liderom biznesu, przedstawicielom administracji rządowej, samorządowej i trzeciego sektora efektywniejsze podejmowanie decyzji w czasach ogromnych globalnych zawirowań spowodowanych najpierw pandemią COVID-19, a od lutego 2022 r. wojną na Ukrainie i związanymi z tym kryzysami. W raporcie przedstawiono kluczowe problemy i wyzwania stojące przed gospodarkami krajów Europy Środkowo-Wschodniej, w tym Polski.

Bieżące wydarzenia z Karpacza będzie można śledzić m.in. na stronie mycompanypolska.pl i naszych mediach społecznościowych. Podczas wydarzenia będziemy rozmawiali z uczestnikami na temat najważniejszych wyzwań stojących przed Polską i światem w najbliższych miesiącach, a także jak należy odpowiedzieć na kryzys energetyczny i wyhamowanie gospodarki.

 

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ