Załóż z nami pierwszy biznes

Marek Szczepański
Marek Szczepański 47
Jesteśmy – my, czyli „My Company Polska” – młodym magazynem na polskim rynku prasy biznesowej, niemniej mamy się czym pochwalić. Za nami już 26 wydań miesięcznika oraz... pierwsza książka!
ARTYKUŁ BEZPŁATNY

z miesięcznika „My Company Polska”, wydanie 11/2017 (26)

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

Jeszcze jej Państwo nie widzieli, ale tych wszystkich, którzy będą gośćmi Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Katowicach, serdecznie zapraszam do naszego redakcyjnego stoiska, a otrzymacie ją od nas w prezencie. 

„Pierwszy biznes”, bo taki jest tytuł tej publikacji, to cykl niemal  20 artykułów redakcyjnych, które każdego, kto myśli o założeniu własnej firmy, prowadzą do celu krok po kroku. Od kluczowego momentu podjęcia decyzji („Tak, chcę być na swoim”), poprzez weryfikację pomysłu i tworzenie modelu biznesowego, wybór formy działalności, opracowanie budżetu oraz biznesplanu, po kwestie podatkowe, rekrutację zespołu, jego motywowanie czy negocjacje z inwestorem. Każdy, niezależnie od tego, w jakim punkcie znajduje się jego młode przedsięwzięcie, znajdzie tu coś dla siebie. 

Książkę wydaliśmy wspólnie z partnerem, a do tej roli zaprosiliśmy mBank, podwójnego laureata naszego badania Marka Godna Zaufania (przeprowadzonego przez Kantar Millward Brown), który zwyciężył w kategoriach „najlepsze konto firmowe” i „najlepsza oferta kredytów i pożyczek dla firm”. Dzięki tej współpracy publikacja została m.in. wzbogacona o historie młodych przedsiębiorców – klientów banku, którzy nie bali się zacząć od zera i dziś mają ugruntowaną pozycję  na rynku, w wielu wypadkach nie tylko w Polsce, ale też za granicą. 

„Pierwszy biznes” jest pierwszą, ale nie ostatnią tego typu inicjatywą redakcji. Wciąż pracujemy nad ciekawymi i użytecznymi  dla przedsiębiorców treściami, z których część będziemy chcieli wybrać i zaprezentować Państwu w formie osobnych książek. 

 

My Company Polska wydanie 11/2017 (26)

Więcej możesz przeczytać w 11/2017 (26) wydaniu miesięcznika „My Company Polska”.


Zamów w prenumeracie