Polskie Inspiracje

© Marek Szczepański
© Marek Szczepański 64
Mamy opinię jednego z najbardziej przedsiębiorczych narodów. Zasłużyliśmy na nią m.in. imponującym skokiem cywilizacyjnym, jakiego dokonaliśmy po 1989 r. Dziś, mimo że – jak pokazują badania – duch przedsiębiorczości nie gaśnie, jest trudniej być na swoim, bo i warunki zewnętrzne są trudniejsze. Obok tamtego entuzjazmu pojawiły się niewiara we własne umiejętności czy lęk przed porażką.
ARTYKUŁ BEZPŁATNY

z miesięcznika „My Company Polska”, wydanie 6/2017 (21)

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

Jak to oswoić?

W „My Company Polska” uznaliśmy, że być może potrzeba po prostu dobrego, inspirującego przykładu. Na naszych łamach dostarczyliśmy ich dziesiątki. Tak narodził się pomysł konferencji pod nazwą Polskie Inspiracje. Będzie to projekt całoroczny, na który złożą się publikacje na łamach miesięcznika, webinaria, konkurs oraz gala finałowa. To podczas niej bohaterowie naszych publikacji opowiedzą o swoich początkach w biznesie i o pasji,  która przywiodła ich na biznesowy szczyt. Historia każdego z nich jest świadectwem, które może zarazić marzeniami. Nic tak bowiem nie zachęca do działania jak przykład tych, którym się udało. Oprócz przedsiębiorców w roli prelegentów wystąpią także znakomici mówcy motywacyjni. Oni również gościli na łamach „My Company Polska”. Spotkania na żywo z ich udziałem przyciągają wielotysięczne audytoria. 

Poza solidną dawką dobrych przykładów i impulsów motywacyjnych dostarczymy także konkretnych narzędzi. Powiemy, jak zaplanować start firmy, skąd wziąć środki na rozruch działalności, jak sfinansować rozwój i wreszcie jak go skalować. Nie zabraknie tematów dotyczących zarządzania i marketingu.

Wszystkich Państwa zainteresowanych szczegółami zachęcam do śledzenia informacji na stronie: www.polskieinspiracje.pl

 

My Company Polska wydanie 6/2017 (21)

Więcej możesz przeczytać w 6/2017 (21) wydaniu miesięcznika „My Company Polska”.


Zamów w prenumeracie