Karty Podarunkowe Circle K: Nowy wymiar benefitów pozapłacowych

Karty paliwowe - nowy benefit pozapłacowy od Circle K.
Karty paliwowe - nowy benefit pozapłacowy od Circle K. / Fot. mat. pras.
Circle K, jedna z wiodących sieci stacji paliw i sklepów, wprowadziła do swojej oferty karty podarunkowe, stanowiące atrakcyjny i nowoczesny benefit pracowniczy.

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

Benefity pozapłacowe odgrywają coraz ważniejszą rolę w strategiach zarządzania zasobami ludzkimi na całym świecie. Współczesny rynek pracy charakteryzuje się intensywną konkurencją o talenty, co zachęca pracodawców do oferowania pracownikom pakietów benefitów, które wyróżnią ich na tle innych ofert pracy. Z danych „Global Benefits Attitudes Survey” przeprowadzonego przez Willis Towers Watson wynika, że odpowiednio dobrany pakiet benefitów pozapłacowych może znacząco wpłynąć na zaangażowanie pracowników oraz ich zadowolenie z pracy.

Jak pokazuje badanie „Global Gift Cards Market” przeprowadzone przez Research and Markets, rynek kart podarunkowych rośnie w szybkim tempie, a firmy coraz częściej wykorzystują je jako narzędzie motywacyjne i nagradzające pracowników.

W obliczu zmieniających się oczekiwań pracowników oraz dynamicznego rynku pracy, benefity pozapłacowe nabierają coraz większego znaczenia w strategiach HR. Od zdrowia fizycznego i psychicznego, przez rozwój osobisty i zawodowy, po elastyczność pracy i inne formy uznania – współczesne benefity są coraz bardziej zróżnicowane i dostosowane do indywidualnych potrzeb pracowników. Badania przeprowadzone przez czołowe instytuty badawcze wskazują na rosnące oczekiwania pracowników względem pakietów socjalnych oferowanych przez pracodawców.

W odpowiedzi na te zmiany, Circle K, jedna z wiodących sieci stacji paliw i sklepów, wprowadziła do swojej oferty karty podarunkowe, stanowiące atrakcyjny i nowoczesny benefit pracowniczy.

Circle K wychodzi naprzeciw oczekiwaniom pracowników

Karty podarunkowe, będące rozwinięciem popularnych bonów, stanowią odpowiedź na rosnące potrzeby klientów indywidualnych i biznesowych. Zgodnie z prognozami, rynek kart podarunkowych w Polsce ma zanotować dynamiczny wzrost - z ponad 1,6 mln dolarów w 2023 r. do ok. 2,33 mln dolarów w 2027 roku. Przedpłacone karty Circle K umożliwiają płatności za paliwo, myjnię, a także za szeroką gamę produktów spożywczych i przekąsek dostępnych w ofercie gastronomicznej sieci, zarówno w Polsce, jak i w całej Europie.

Wyróżnikiem kart podarunkowych Circle K jest ich wygoda i elastyczność. Można je nabyć zarówno stacjonarnie, jak i online, a także spersonalizować pod kątem okazji czy preferencji obdarowywanej osoby. Klienci kupujący stacjonarnie mają do wyboru 7 wzorów, z kolei online – 13. Kartę można pobrać w formie wydruku, przesłać obdarowanej osobie za pośrednictwem SMS-a lub maila z dołączoną krótką wiadomością, a także zaplanować datę oraz godzinę wysyłki, co świetnie sprawdzi się w przypadku urodzin, jubileuszu pracy czy innej okazji.

Dodatkowo karty oferują możliwość stałego doładowania, co gwarantuje ciągły dostęp do środków oraz wygodę użytkowania.

Renata Timoščik, Market Development Director w Circle K Polska, podkreśla, że celem firmy jest dostarczanie produktów i usług wysokiej jakości, które są jednocześnie przyjazne użytkownikom i łatwo dostępne. "Nowe karty podarunkowe wpisują się w tę filozofię, oferując naszym klientom wygodne i elastyczne zakupy. Stale rozszerzamy naszą ofertę, aby klienci na stacjach Circle K mogli nie tylko zatankować, ale także zjeść dobry posiłek, kupić świeże produkty, a od teraz także znaleźć inspirację na prezent".

W kontekście rynku pracy, gdzie konkurencja o najlepsze talenty jest nieustająca, firmy poszukują nowych sposobów na wyróżnienie się. Karty podarunkowe Circle K stanowią atrakcyjną formę benefitu pozapłacowego, odpowiadającą na bieżące potrzeby pracowników. Mogą one służyć nie tylko jako środek płatniczy na dojazdy do pracy, ale również jako możliwość zakupu posiłków czy kawy w drodze, co stanowi znaczące ułatwienie w codziennym życiu pracowników.

Produkt można także dodać do portfela Apple lub Google na swoim urządzeniu mobilnym, a saldo karty zostanie wyświetlone automatycznie. To ułatwi korzystanie z karty, a jej cyfrowa wersja w telefonie sprawi, że pracownik nigdy nie zapomni wziąć jej ze sobą.

Inne udogodnienia dla firm

Circle K posiada w swojej ofercie również inne atrakcyjne propozycje dla firm, które pomagają w zarządzaniu biznesem i stanowią dodatek w pracy na mobilnych stanowiskach, jak np. przedstawicieli handlowych czy zawodowych kierowców. Są to karty paliwowe, dostosowane do różnorodnych potrzeb klientów:

1. Karta Paliwowa Easy Card - idealne rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie prostotę i wygodę. Easy Card dedykowana jest zarówno dla mikro, małych, jak i dużych przedsiębiorstw, oferując łatwość w zarządzaniu wydatkami bez konieczności rozliczania się z pracownikami. Karta umożliwia otrzymywanie zbiorczych faktur, dostęp do rabatów oraz korzystanie z portalu bez dodatkowych opłat.

2. Karta Paliwowa Circle K PRO Card - zapewnia szereg korzyści dla firm poszukujących sposobów na obniżenie całkowitych kosztów utrzymania floty. Karta umożliwia dokonywanie transakcji na prawie 400 stacjach na terenie całego kraju, oferując odroczone terminy płatności, kontrolę wydatków, redukcję liczby faktur oraz atrakcyjne zniżki na paliwa, oleje, myjnie i inne artykuły dostępne na stacji.

3. Karta Paliwowa Circle K Routex - jest odpowiedzią na potrzeby firm, których kierowcy podróżują po Polsce i Europie. Dzięki Routex, użytkownicy mają dostęp do ponad 21 000 stacji paliwowych w 35 krajach, w tym 6000 stacji przystosowanych do obsługi ciężarówek i autokarów. Karta oferuje pełną kontrolę nad wydatkami floty, umożliwiając płatności za paliwo, usługi drogowe, przejazdy przez tunele, mosty i promy na terenie całej Europy.

Brak ukrytych kosztów – transparentność na pierwszym miejscu

Jedną z kluczowych zalet kart paliwowych Circle K jest brak ukrytych kosztów i prowizji za faktury oraz transakcje. Circle K stawia na transparentność, oferując swoim klientom pełen dostęp do historii transakcji i zbiorczych faktur za pośrednictwem łatwo dostępnego portalu.

Wprowadzenie kart paliwowych przez Circle K jest odpowiedzią na rosnące oczekiwania rynku w zakresie optymalizacji kosztów i zarządzania flotą. Wybór między Easy Card, PRO Card a Routex umożliwia każdemu przedsiębiorstwu dopasowanie rozwiązania do indywidualnych potrzeb, gwarantując maksymalne korzyści z użytkowania.

Patrząc na ofertę rynku widać, że firmy coraz śmielej podchodzą do tematu benefitów pozapłacowych, stawiając na rozwiązania innowacyjne i elastyczne. Dzięki takim inicjatywom, pracodawcy nie tylko zwiększają swoją atrakcyjność na rynku pracy, ale także budują pozytywne relacje z pracownikami, dostarczając im realnych korzyści.

Circle K, poprzez swoje innowacyjne podejście do kart paliwowych, podkreśla swoje zaangażowanie w dostarczanie wartościowych i praktycznych rozwiązań dla swoich klientów biznesowych.

Inwestycja w atrakcyjny pakiet benefitów pozapłacowych nie tylko przyciąga talenty, ale także zwiększa lojalność i zaangażowanie pracowników, co przekłada się na sukces całej organizacji.

Więcej o kartach podarunkowych Circle K: https://www.circlek.pl/karty-p...

ZOBACZ RÓWNIEŻ