Jak wnieść zaufanie do rozwiązań open source i chmury? Zapraszamy na webinar

Jak wnieść zaufanie do rozwiązań open source i chmury? Zapraszamy na webinar
W piątek, 9 października 2020 r. o godz. 11 redakcja My Company Polska zaprasza na webinar "Jak wnieść zaufanie do rozwiązań open source i chmury?". Udział w wydarzeniu jest bezpłatny!

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

Oprogramowanie typu open source staje się coraz ważniejsze w kontekście rozwoju nowych technologii. Szczególnie aktywnie korzystają z niego startupy oraz firmy, które tworzą nowe, innowacyjne projekty. Korzystanie z open source niesie jednak ze sobą pewne wyzwania. Jednym z nich jest bezpieczeństwo aplikacji i danych. Inne - kwestia odpowiedzialności oraz zaufania pomiędzy różnymi stronami procesu tworzenia nowych technologii.

Z tego względu redakcja My Company Polska wraz z partnerami: organizacją Pracodawcy RP i firmami: Defenselayers, STX Next i Trusted Software Services organizują specjalny, darmowy webinar dla ekspertów z branży IT. Udział w wydarzeniu potwierdzili: Aleksander Czarnowski, prezes zarządu, Defenselayers; Piotr Jakubowski, CLO, Operator Chmury Krajowej; Marcin Masłowski, CISO oraz Marcin Zabawa, STX.

W czasie spotkania odpowiemy na następujące pytania:

1. Oprogramowanie open source a kwestia bezpieczeństwa. Jak pogodzić elastyczność nowych technologii z ochroną danych i stabilności systemów? Wyniki najnowszych badań i przegląd zagrożeń czyhających na firmy w branży.

2. Nowe trendy w IT. Czy technologia konteneryzacji jest najlepszą drogą do poprawy bezpieczeństwa aplikacji? Zalety i wady rozwiązań, przykłady dużych firm i aplikacji.

3. Błędy, których trzeba unikać. Konsekwencje biznesowe i prawne złamania zabezpieczeń. Regulacje prawne i zasady complience a praktyki rynkowe. Dlaczego opłaca się inwestować w poprawę bezpieczeństwa?

4. Odpowiedzialność za bezpieczeństwo cybernetyczne. Dostawca chmury, oprogramowania, klient, pośrednicy... Standardy rynkowe oraz jak dbać o relacje i zaufanie w dzisiejszym świecie.

5. Lepiej zapobiegać, niż leczyć. Przegląd możliwości związanych z poprawą bezpieczeństwa w IT ze szczególnym uwzględnieniem technologii chmurowych i konteneryzacji. Nowe trendy na rynku.

6. Jak zbudować zaufanie do open source? Czy da się pogodzić wszystkie trendy i jednocześnie zapewnić bezpieczeństwo własnym produktom?

 

Chcesz wziąć udział w spotkaniu? ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO

ZOBACZ RÓWNIEŻ