Innovatorium poszuka ciekawych startupów! Demo Day już 14 grudnia

Startupy
Startupy / Fot. Shutterstock
W czwartek 14 grudnia o godz. 12.00 rozpocznie się Demo Day Akcelerator Innovatorium z udziałem przedstawicieli funduszy VC. Podczas wydarzenia zostaną zaprezentowane wyniki prac zgłoszonych zespołów, w obecności mentorów, przedstawicieli 4 funduszy venture capital oraz firm mogących być zainteresowanych komercjalizacją rozwiązań.

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

Akcelerator Innovatorium to już druga edycja projektu edukacyjno-mentoringowego skierowanego do zespołów tworzących rozwiązania oparte na wykorzystaniu big data, sztucznej inteligencji i Blockchain. W ramach projektu akceleracyjnego Fundacja prowadzi cykl edukacyjny z udziałem wykładowców renomowanych uczelni oraz ekspertów branżowych i doświadczonych przedsiębiorców. Zajęcia z obszaru zarządzania strategicznego i modeli biznesowych opartych na wykorzystaniu sztucznej inteligencji są uzupełniane o tematykę prawną związaną z ochroną własności intelektualnej oraz uwarunkowania prawne internacjonalizacji/globalizacji biznesu. Uczestnicy programu zyskują w tym roku wsparcie doświadczonych mentorów, doradztwo w zakresie finansowania startupów oraz ich współpracy z funduszami venture capital: Movenscapital.com, Cofounder.zone, Satus.vc, Smok.vc.

Demo Day odbędzie się w sali konferencyjnej na XIV piętrze biurowca Q22, przy al. Jana Pawła 22 w Warszawie. Projekt jest finansowany z grantu przyznanego przez Ministra Edukacji i Nauki w ramach programu Społeczna Odpowiedzialność Nauki.

Innovatorium jest think tankiem skoncentrowanym na innowacyjności, rozwoju technologii i nowych mediach. Prowadzi badania i analizy w ważnych obszarach dla rozwoju polskiej i europejskiej gospodarki takich jak rozwój startupów, fundusze Venture Capital, współpraca nauki z biznesem, transformacja cyfrowa i zarządzanie innowacją. Dostarcza wiedzę poprzez raporty i publikacje oraz uczestniczy w debacie publicznej poprzez organizację wydarzeń oraz współpracę z mediami.

Sprawdź więcej: akcelerator.innovatorium.eu

ZOBACZ RÓWNIEŻ