Innovatorium poszuka ciekawych startupów! Demo Day odbędzie się już 8 grudnia

Innowacje
Innowacje, fot. Shutterstock
W czwartek 8 grudnia o godz. 12.00 rozpocznie się Demo Day Akcelerator Innovatoirum z udziałem przedstawicieli funduszy VC. Podczas wydarzenia zostaną zaprezentowane wyniki prac zgłoszonych zespołów, w obecności mentorów, przedstawicieli funduszy venture capital oraz firm mogących być zainteresowanych komercjalizacją rozwiązań.

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

Akcelerator Innovatorium przeznaczony jest przede wszystkim dla zespołów tworzących rozwiązania oparte na wykorzystaniu big data i sztucznej inteligencji. W ramach projektu akceleracyjnego Fundacja prowadzi cykl edukacyjny z udziałem wykładowców renomowanych uczelni oraz ekspertów branżowych i doświadczonych przedsiębiorców. Zajęcia z obszaru zarządzania strategicznego i modeli biznesowych opartych na wykorzystaniu sztucznej inteligencji są uzupełniane o tematykę prawną związaną z ochroną własności intelektualnej oraz uwarunkowania prawne internacjonalizacji/globalizacji biznesu. Uczestnicy programu zyskują wsparcie doświadczonych mentorów oraz doradztwo w zakresie finansowania zespołów oraz współpracy z funduszami Venture Capital.

Demo Day odbędzie się w Sali konferencyjnej na VII piętrze biurowca Mera przy ul. Bysławskiej 82 w Warszawie. Projekt jest finansowany z grantu przyznanego przez Ministra Edukacji i Nauki w ramach programu Społeczna Odpowiedzialność Nauki.

Innovatorium jest think tankiem skoncentrowanym na innowacyjności, rozwoju technologii i nowych mediach. Prowadzi badania i analizy w ważnych obszarach dla rozwoju polskiej i europejskiej gospodarki takich jak rozwój startupów, fundusze Venture Capital, współpraca nauki z biznesem, transformacja cyfrowa i zarządzanie innowacją. Dostarcza wiedzę poprzez raporty i publikacje oraz uczestniczy w debacie publicznej poprzez organizację wydarzeń oraz współpracę z mediami.

ZOBACZ RÓWNIEŻ