Dziewiąta edycja TEDxWarsawWomen już 8 grudnia

Dziewiąta edycja TEDxWarsawWomen już 8 grudnia
Fot. mat. pras.
Dziewiąta edycja TEDxWarsawWomen odbędzie się 8 grudnia 2023 roku, w Multikinie, w warszawskich Złotych Tarasach, ul. Złotej 59 w Warszawie. Wydarzenie będzie transmitowane na żywo na kanałach social mediowych TEDxWarsawWomen.

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

TEDxWarsawWomen to wydarzenie poświęcone sile kobiet i dziewcząt, wspierające je w kreowaniu oraz zmienianiu świata. Idee warte propagowania, odważne dyskusje, możliwość odkrycia świata i ludzi zupełnie na nowo – to rzeczy, których na pewno nie zabraknie na konferencji TEDxWarsawWomen. Na czerwonej kropce staną mówcy i mówczynie, by podzielić się ideami wartymi rozpowszechniania. To wydarzenie dla wszystkich, którzy szukają inspiracji, chcą poznać wyjątkowe osoby lub doświadczyć mocy sprawczej kobiet.

TWO STEPS FORWARD

Tegoroczne hasło wydarzenia brzmi „Two Steps Forward”! Nadszedł czas, aby zresetować, przemyśleć, wspólnie wyobrazić sobie różne drogi naprzód. To ukłon w stronę tych, którzy robią odważne kroki w przyszłość, aby wielkie marzenia stały się rzeczywistością. Niezależnie od tego, czy pracują nad nowymi modelami równości i integracji, czy też przecierają szlaki jako pionierzy technologii, mody czy sztuki.

O TEDx

TEDxWarsawWomen jest lokalnym, organizowanym w Warszawie od 2010 roku, niezależnym wydarzeniem TEDx, działającym na licencji konferencji TED. TED zapewnia ogólne wytyczne dla konferencji, ale poszczególne wydarzenia TEDx są organizowane niezależnie. Z zastrzeżeniem pewnych zasad i przepisów.

Organizowany w duchu popularyzacji idei, które warto rozpowszechniać, TEDx to wydarzenie podobne do klasycznych konferencji TED. Dzięki wydarzeniom TEDx, filmom TED Talks i mówcom, tworzy się społeczność, w której toczą się ważne dyskusje.

MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE I STRONA

https://tedxwarsawwomen.com/

https://www.facebook.com/TeDxW...

https://www.instagram.com/tedx...

https://www.linkedin.com/compa...

https://www.youtube.com/@tedxw...