Darmowe wsparcie dla firm. Rusza nowy program Google, PFR i Operatora Chmury Krajowej

fot. Adobe Stock fot. Adobe Stock
Polskie firmy będą mogły liczyć na darmowe wsparcie w zakresie funkcjonowania w internecie - wynika z programu przedstawionego przez przedstawicieli Google, PFR i Operatora Chmury Krajowej. Akcja nosi nazwę Firmy Jutra.

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

Program "Firmy Jutra" to kompleksowy bezpłatny program pomocy, szkoleń oraz narzędzi przygotowany przez Google we współpracy PFR i Operatorem Chmury Krajowej, który ma pomóc przedsiębiorcom dostosować się do zmieniających się ze względu na pandemię zachowań konsumentów i przenieść oraz rozwijać firmę online. 

- Chcemy zaoferować pakiet szkoleniowy. Do końca przyszłego roku chcemy przeszkolić 15 tys. firm. Przygotowujemy 70 godzin kursów online. Chcemy, by jak najwięcej firm mogło skorzystać ze szkoleń, które mogłyby im pomóc w rozwoju - powiedział Artur Waliszewski, szef polskiego oddziału Google.

W programie mogą wziąć udział wszystkie małe i średnie firmy. Szkolenia obejmą m.in. proces transformacji cyfrowej oraz stworzenie nowej strategii związanej ze zmianą modelu działalności.

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ

POLECAMY