AQUAPHOR otwiera kolejną fabrykę

Aquaphor
Filtry AQUAPHOR znamy z charakterystycznych dyspozytorów wody, fot. shutterstock.
Producent domowych rozwiązań do uzdatniania wody oraz profesjonalnych systemów filtrujących do zastosowań przemysłowych, otworzył w Estonii trzecią fabrykę.

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

W ciągu najbliższych 2-3 lat, z linii produkcyjnych nowego zakładu, na światowe rynki trafi rocznie niemal 300 milionów filtrów oraz profesjonalnych systemów odwróconej osmozy APRO. Do Polski trafi nawet 10% tej produkcji.

Filtry, które znamy wszyscy

Kompleksowe rozwiązania i zaawansowane systemy APRO oferowane przez AQUAPHOR znajdują zastosowanie m.in. w zakładach produkcyjnych 100 największych światowych korporacji z różnych gałęzi przemysłu: spożywczego, farmaceutycznego, ciepłowniczego, a także w szpitalach, gabinetach stomatologicznych, hotelach i restauracjach, zapewniając czystą wodę pozbawioną zanieczyszczeń, mikroplastiku, bakterii i wirusów.

Estońska duma

Obecnie w estońskich zakładach pracuje 630 osób. AQUAPHOR produkuje w nich systemy do uzdatniania wody, w tym niemal wszystkie ich komponenty. Wysokiej jakości produkty trafiają do krajów UE oraz do innych odbiorców m.in. Wielkiej Brytanii, Ukrainie, Kazachstanie czy Izraelu.