„Kino na Leżakach” z Alior Bankiem

alior bank
Fot. mat. pras.
Alior Bank dołączył do grona partnerów tegorocznej edycji „Kina na Leżakach”. Jest to wyjątkowe wydarzenie plenerowe, podczas którego kinomaniacy mogą obejrzeć największe filmowe hity, a także wziąć udział w quizach i konkursach z nagrodami. Wszystkie spotkania w ramach cyklu są darmowe.

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

"Kino na Leżakach" to największe w Polsce wydarzenie skierowane do miłośników kina pod gołym niebem. Cykl od lat przyciąga tłumy entuzjastów. Do grona partnerów tegorocznej, dziesiątej już edycji, dołączył Alior Bank.

- Lato w Polsce bywa kapryśne, dlatego warto maksymalnie je wykorzystać. Seans filmowy na świeżym powietrzu to doskonały sposób na relaks, a różnorodność filmów prezentowanych w tegorocznej edycji "Kina na Leżakach" sprawia, że każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Jako partnerzy wydarzenia przygotowaliśmy także kilka niespodzianek – mówi Jacek Polańczyk, Wiceprezes Zarządu w Alior Banku.

Filmowe hity kina letniego

Uczestnicy „Kina na leżakach” mogą spodziewać się filmowych hitów oraz wielu dodatkowych atrakcji przygotowanych przez organizatorów i partnerów wydarzenia. Oprócz filmów czekają na nich quizy i konkursy czy strefy partnerów z ich unikalnymi produktami. Pod wybranymi leżakami będą ukryte upominki.

Konto Jakże Osobiste

Na większości wydarzeń uczestnicy mogą spotkać się z przedstawicielami Alior Banku, którzy przygotowali na tę okazję specjalną ofertę. Klienci, którzy założą „Konto Jakże Osobiste” z kartą, pobiorą i aktywują aplikację mobilną Alior Mobile oraz wyrażą zgodę na kontakty marketingowe, otrzymają bon o wartości 100 zł do sieci sklepów Biedronka.

„Kino na Leżakach” wystartowało 16 czerwca, a ostatnie plenerowe pokazy odbędą się w pierwszej połowie września. Planowane jest ponad 60 bezpłatnych seansów plenerowych w niemal 40 miejscowościach. Dokładny harmonogram i szczegóły wydarzenia znajduje się pod adresem: www.kinonalezakach.pl/#july

ZOBACZ RÓWNIEŻ