Zielone nowości od marki Absolut

Fot. Materiały prasowe Fot. Materiały prasowe
Marka Absolut wprowadziła na rynek dwie, zielone nowości: Absolut Extrakt oraz Absolut Lime. Są to wyjątkowe kompozycje o nietuzinkowym smaku wyprodukowane na bazie wódki Absolut.

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

Marka Absolut wprowadziła na rynek dwie, zielone nowości: Absolut Extrakt oraz Absolut Lime. Są to wyjątkowe kompozycje o nietuzinkowym smaku wyprodukowane na bazie wódki Absolut.

Absolutny design

Pierwsza propozycja to Absolut Extrakt. Świeży, pikantny, z wyrazistym akcentem zielonego kardamonu. Ta jedna z najdroższych i najszlachetniejszych przypraw na świecie dopełnia głęboki smak trunku. Extrakt zachowuje wyśmienity balans między pikantnymi i korzennymi nutami smakowymi. Oprócz smaku zdecydowanie wyróżnia go design. Jego etykieta inspirowana jest aptekarskim wzornictwem. Pod czerwoną linią ukryta jest nazwa tajemniczego składnika, który zna jedynie kilka osób na świecie. Butelka Extrakta ma ten sam, kultowy kształt butelki wódki Absolut, ale tym razem w kolorze ciemnej zieleni. Dzięki temu Absolut Extrakt wyróżnia się wśród pozostałych propozycji na sklepowych półkach.

– Marka Absolut należy do jednej z najpopularniejszych wódek z segmentu top premium na świecie i w Polsce. Konsekwentnie, od lat wyznacza trendy na rynku. Absolut Extrakt to jedna z ostatnich nowości w portfolio Wyborowa Pernod Ricard. Nowość, która wyróżnia się na rynku bardzo oryginalnym, wyjątkowym smakiem. To nowoczesne wydanie tradycyjnego szwedzkiego sznapsa – komentuje Karol Krekora, Senior Brand Manager w Wyborowa Pernod Ricard.

Niestandardowe rozwiązania na rynku alkoholi

Zawieszki, które zostały zastosowane w przypadku Absolut Extrakt, umożliwiają konsumentom zapoznanie się z niesamowitym zapachem nowego wariantu jeszcze przed jego zakupem. Pozwalają dużo lepiej domyślić się, czego można spodziewać się po otwarciu butelki.

– Nie wszyscy kojarzą smak i zapach zielonego kardamonu, który jest jednym ze składników Absolut Extrakt. Dzięki przygotowanym przez nas zawieszkom zapachowym konsumenci mogą poznać jego aromat jeszcze przed otwarciem butelki i łatwiej im wyobrazić sobie jego smak. To oryginalny pomysł na rynku alkoholi – dodaje Karol Krekora, Senior Brand Manager w Wyborowa Pernod Ricard.

Marka przygotowała także zestawy z unikalnymi zielonymi kieliszkami, które mają kształt szyjki butelki Absolut Extrakt. Są one dostępne do kupienia w wybranych sklepach.

Wiosna z Absolut Lime

Kolejna nowość w portfolio marki to Absolut Lime – unikalne połączenie naturalnych składników z czystą wódką Absolut. Lime wyróżnia się świeżym smakiem limonki, a co warto podkreślić, w swoim składzie nie ma dodatku cukru. Idealnie sprawdza się jako główny składnik całej gamy nowoczesnych klasycznych drinków, wzbogacając je wyjątkowym orzeźwiającym akcentem.

Marka Absolut od lat stawia na współpracę z artystami. Inspiruje młodych, energicznych, kreatywnych i pełnych pasji ludzi. Oni właśnie tworzą ducha marki Absolut i współczesną kulturę. Sztuka, film, a przede wszystkim muzyka to nieodłączne elementy wpisane w DNA marki. Dlatego Absolut jest partnerem jednego z najpopularniejszych i najbarwniejszych festiwali muzycznych na świecie – Coachella Valley Music and Arts Festival, którego tegoroczna edycja odbyła się 13–22 kwietnia w słonecznej Kalifornii.

– Coachella Valley Music and Arts Festival to jeden z najbardziej znanych festiwali na świecie. Miejsce łączące ludzi, których pasją jest muzyka i sztuka. Dlatego nie mogło na Coachella zabraknąć również marki Absolut, która od lat wspiera środowiska artystyczne. Marka Absolut podczas festiwalu była obecna z dedykowaną strefą Absolut Lime – mówi Karol Krekora, Senior Brand Manager Wyborowa Pernod Ricard.

Marka, która nie ma nic do ukrycia

Zarówno Absolut Lime, jak i Absolut Extrakt produkowane są na bazie czystej wódki Absolut. Jej proces tworzenia opiera się na realnej ścisłej kontroli każdego etapu produkcji. One Source – to nadrzędny element ideologii marki. Wszystkie składniki do produkcji czystej wódki Absolut pochodzą z jednego źródła i są produkowane przez jedną społeczność z Åhus – serca marki Absolut. Absolut produkowany jest od ponad 100 lat w ten sam sposób, zgodny z zasadami zrównoważonego rozwoju. Od samego początku marka niezmiennie działa transparentnie, nie mając nic do ukrycia.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

POLECAMY