SOFTSWISS - przełom w rozwoju iGamingu

SOFTSWISS - przełom w rozwoju iGamingu
Sztuczna inteligencja, uczenie maszynowe, algorytmy – to najnowsze trendy technologiczne, które obecnie dominują na rynku usług programistycznych, a w branży iGamingu są kluczem do sukcesu. SOFTSWISS, międzynarodowy brand technologiczny założony w 2009 roku na Białorusi, jest jedną z firm, które skutecznie implementują nowatorskie rozwiązania w tym obszarze.

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

iGaming jest związany przede wszystkim z wirtualnymi zakładami sportowymi i kasynami online. Jednocześnie to jedna z najszybciej rozwijających się form rozrywki w sieci. Zdaniem wielu ekspertów, tak dynamiczny rozwój branży jest ściśle związany z postępem w obszarze IT, jaki dokonał się w ostatnich latach. iGaming – jeszcze jakiś czas temu popularny jedynie wśród wąskiej grupy osób – obecnie na stałe wpisał się w mainstream.

Dynamiczny rozwój platform iGamingowych jest w zasadzie niemożliwy bez sprawnej infrastruktury sieci internetowej, a w szczególności bez zapewnienia bezpieczeństwa w płatnościach online. Cyberbezpieczeństwo to obecnie jeden z najważniejszych aspektów rozwoju nowych technologii, np. bankowości elektronicznej czy zabezpieczania danych osobowych użytkownika. Duże, stacjonarne komputery już dawno zamieniliśmy na poręczne laptopy i smartfony, które pozwalają na szybkie wykonywanie transakcji płatniczych online.

Ponadto inną kluczową kwestią, na jaką twórcy platform iGamingowych – ale nie tylko – muszą zwracać uwagę jest „user experience”, czyli doświadczenie użytkownika.

SOFTSWISS już na polskim na rynku

Do Polski wkracza właśnie SOFTSWISS – międzynarodowa marka IT, oferująca certyfikowane rozwiązania softwarowe tworzone dla szeroko pojętego iGamingu. Po sukcesie na wielu innych rynkach – europejskim, azjatyckim, a nawet afrykańskim – firma chce wykorzystać bogate doświadczenie, zapraszając do współpracy polskich programistów. Polski oddział SOFTSWISS, Merkeleon P Sp. z o.o. ma siedzibę w Poznaniu.

SOFTSWISS powstał w 2009 roku. Już cztery lata później jako pierwsza firma na świecie wprowadził technologię obsługi kasyn online z systemem płatności bitcoin. Obecnie marka posiada międzynarodowe licencje, pozwalające na implementację stworzonego oprogramowania dla wirtualnych kasyn, oferujących rozrywkę z tysiącami gier. Najnowszym produktem oferowanym przez SOFTSWISS jest specjalna platforma do sportowych zakładów bukmacherskich.

Jak podkreślają przedstawiciele firmy, szybkość procesów jest częścią ich kultury korporacyjnej. Przedsiębiorstwo nieustannie bada nowe rynki, współpracując z ich regulatorami oraz agencjami rządowymi, by móc sugerować rozwiązania prawne umożliwiające sprawne funkcjonowanie sektora iGamingowego.

Obecnie firma zatrudnia ponad 800 pracowników na całym świecie, a w swoim biznesowym portfolio ma współpracę z ponad 300 międzynarodowymi podmiotami. Choć kierowanie tak dużym przedsiębiorstwem nie jest łatwe, kadra kierownicza SOFTSWISS podkreśla, że kluczem do sukcesu jest zaproszenie do współpracy, na każdym etapie zarządzania projektem, wysoko wykwalifikowanych osób.

Sztuczna inteligencja i uczenie maszynowe

Każda dynamicznie rozwijająca się branża charakteryzuje się tym, że trudno przewidzieć, w jakim dokładnie kierunku podąży. Podobnie jeszcze jakiś czas temu było z obszarem e-commerce – eksperci zapowiadali jego bardzo szybki rozwój, ale nikt nie spodziewał się tego w aż tak krótkim czasie.

- W naszym rozwoju cały czas skupiamy się na oczekiwaniach rynku, a więc naszych klientów, wsłuchując się uważnie w ich potrzeby. Od samego początku nadrzędnym celem rozwoju grupy SOFSTWISS jest zapewnienia konsumentom najlepszej technologii opartej o kryptowaluty, uczenie maszynowe czy sztuczną inteligencję. Nieustanny rozwój i oferowanie nowych produktów na kolejnych rynkach to nasz priorytet na najbliższe lata – tłumaczy Ivan Montik, założyciel SOFTSWISS.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

POLECAMY