Patronaty My Company Polska. Kwiecień 2023

Patronaty My Company Polska. Kwiecień 2023
Patronaty My Company Polska.
ARTYKUŁ BEZPŁATNY

z miesięcznika „My Company Polska”, wydanie 4/2023 (91)

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

Assay SmartUp Day

24 kwietnia 2023 r. odbędzie się Assay SmartUp Day. Podczas wydarzenia uczestnicy będą mogli skorzystać z porcji wartościowej wiedzy na temat ekosystemu startupów i European Economic Congress funduszy oraz z networkingu z zaproszonymi gośćmi i ekspertami oraz innymi przedstawicielami środowiska startupów.

W naturze startupu jest myślenie i podchodzenie do pracy w zgodzie z zasadą smart: koncentrując się na rozwoju, podejmowaniu działań, a także umiejętności dostosowania ich do zmieniających się zdarzeń i sytuacji. Opracowując swój pomysł, a następnie wdrażając go w życie, startup powinien potrafić elastycznie dostosować się do zmiennych warunków. Przyszłość należy do innowacyjnych rozwiązań, które wykuwają się w kreatywnym procesie twórczym.

Istotnym elementem wydarzenia będzie finał konkursu Assay SUPERHERO dla startupów pozytywnego wpływu. Świat zmienia się bardzo szybko i nie zawsze zmierza we właściwym kierunku. Inteligentne rozwiązania dla środowiska i społeczności, które zmieniają świat i ludzi na lepsze to wartość nie do przecenienia.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny dla zarejestrowanych uczestników. Liczba miejsc ograniczona.

Miejsce: Google for Startups Campus Warsaw, plac Konesera 10, Warszawa

Zobacz również: Stacje Moya na fali

------------------------------------

Konferencja I love marketing & technology już w maju!

15–19 maja w Warszawie odbędzie się kolejna edycja największej konferencji marketingowej w Polsce – I love marketing & technology. Event odbędzie się w Multikinie Złote Tarasy i będzie trwać pięć dni, podczas których wystąpi ponad 50 prelegentek i prelegentów.

I love marketing & technology to przede wszystkim dawka skondensowanej wiedzy, bo każdy ekspert ma na przekazanie cennych wskazówek jedynie 18 min. Dzięki temu musi maksymalnie wykorzystać czas i skupić się na tym, co naprawdę istotne. Prelegentki i prelegenci rywalizują między sobą o miano najlepszego wystąpienia, a  o ich wynagrodzeniu decyduje publiczność, która ocenia wszystkie prelekcje.

Szczegółowe informacje o wydarzeniu oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie ilovemkt.pl.

Przeczytaj: Ile wynosi najniższa krajowa w Niemczech?

------------------------------------

Kolejny Bieg na Szczyt Rondo 1 rozstrzygnięty!

Niezwykle wyrównany przebieg miał tegoroczny Bieg Na Szczyt Rondo 1. W warszawskim biurowcu rywalizowali najlepsi biegacze po schodach z całego świata, a o zwycięstwach wśród mężczyzn i kobiet decydowały odpowiednio 3 sek. i… 0,5 sek.! 

Rywalizacja odbyła się w formule dwóch niezależnych biegów na czas, każdy na dystansie 38 pięter. W pierwszej serii jako pierwszy „odpalił” Wai Ching Soh, który wynikiem 3:33 nie pobił co prawda rekordu trasy, ale dość komfortowo wysunął się na prowadzenie. Łobodziński odpowiedział rezultatem 3:41, który dał mu fotel wicelidera oraz 5 sek. przewagi nad Watanabe i Rugą. W drugim biegu Soh „wykręcił” czas 3:50. Łobodziński odrobił tylko 4 sek. Trzeci finiszował Fabio Ruga, który w drugiej serii wyraźnie pokonał Japończyka Watanabe. 

Jeśli chodzi o zawody kobiet, po pierwszej serii pojedynek w swojej własnej lidze toczyły pięciokrotna zwyciężczyni biegu i dwukrotna mistrzyni Europy Anna Ficner oraz utytułowana reprezentantka Włoch w biegach górskich Valentina Belotti. Po pierwszym biegu Polka miała nad Włoszką 3,5 sek. przewagi i jako pierwsza ruszyła też w dwóch seriach i pokonała łącznie 76  pięter, Włoszka zwyciężyła o… 0,5 sek. W zgodnej opinii zawodników XI Bieg Na Szczyt Rondo 1 był najmocniej obsadzoną imprezą towerrunningową od wybuchu pandemii. Łącznie zawody ukończyło ponad 550 osób. 

Istotnym punktem imprezy był także symboliczny bieg dzieci z SOS Wioski Dziecięcej w Kraśniku oraz podopiecznych Fundacji SONI – młodych sportowców z zespołem Downa. Dzięki środkom z opłat startowych uczestników biegu do SOS Wioski Dziecięcej w Kraśniku zostanie przekazane 37 382 zł.

My Company Polska wydanie 4/2023 (91)

Więcej możesz przeczytać w 4/2023 (91) wydaniu miesięcznika „My Company Polska”.


Zamów w prenumeracie

ZOBACZ RÓWNIEŻ

X