Wiosenny oddech w My Company Polska

© Marek Szczepański
© Marek Szczepański 86
Kreśląc co miesiąc kilka słów wstępniaka, staram się nie omawiać zawartości bieżącego wydania. Zwłaszcza że, jak pokazuje nasz monitoring, Czytelnicy, którzy w coraz większej liczbie sięgają po „My Company Polska”, czytają magazyn niemal od deski do deski. Tym razem jednak zrobię wyjątek.
ARTYKUŁ BEZPŁATNY

z miesięcznika „My Company Polska”, wydanie 3/2017 (18)

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

18 miesięcy ukazywania się na rynku to dobry moment, by przyjrzeć się pismu z dystansu. Kiedy je projektowaliśmy, intuicja podpowiadała nam, jakie treści mogą być dla odbiorcy interesujące. Dziś to już po prostu wiemy. I dlatego uznaliśmy, że pora na kilka odświeżających zmian. 

Już w tym wydaniu znajdą Państwo więcej tak cenionych przez Was materiałów poradniczych. Pokazujemy między innymi możliwości, jakimi dysponuje mały i średni biznes, by legalnie obniżyć płacone przez firmę podatki. Warto im się przyjrzeć i wykorzystać, tym bardziej że nie ma ich za wiele. Jeżeli planują Państwo poprawę obsługi klienta, podpowiadamy, jak wybrać helpdesk spełniający Wasze wymagania. W sekcji „Prawo i podatki” też pojawiła się nowość – comiesięczny, zwięzły przegląd najważniejszych, z punktu widzenia MSP, zmian w przepisach prawnych. Z kolei nasz temat okładkowy – „Jak zacząć biznes w sieci” – to przygrywka do nowego cyklu: w końcu trudno dziś znaleźć firmę, która nie myśli o swej obecności w internecie. Na początek przedstawiamy pięć kroków, jak należy się do tego zabrać. W kolejnych wydaniach będziemy szczegółowo omawiać narzędzia internetowego biznesu. 

I wreszcie zmiana, którą dostrzegą Państwo najprędzej. Więcej treści niż dotychczas postanowiliśmy przekazać za pomocą obrazu, infografiki, wykresu, rysunku. Według nas dodaje to pismu lekkości i oddechu. Ciekawi jesteśmy Państwa zdania na ten temat i z góry dziękujemy za każdą opinię. 

 

My Company Polska wydanie 3/2017 (18)

Więcej możesz przeczytać w 3/2017 (18) wydaniu miesięcznika „My Company Polska”.


Zamów w prenumeracie