Oby to był dobry rok

© Marek Szczepański
© Marek Szczepański 79
W końcówce roku trudno oprzeć się pokusie podsumowań, szczególnie gdy żegna się go w dobrym nastroju. Dla nas, zespołu „My Company Polska”, był to świetny czas. W grudniu odnotowaliśmy, po raz kolejny, wyższy niż w poprzednim miesiącu poziom sprzedaży egzemplarzowej.
ARTYKUŁ BEZPŁATNY

z miesięcznika „My Company Polska”, wydanie 1/2017 (16)

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

W końcówce roku trudno oprzeć się pokusie podsumowań, szczególnie gdy żegna się go w dobrym nastroju. Dla nas, zespołu „My Company Polska”, był to świetny czas. W grudniu odnotowaliśmy, po raz kolejny, wyższy niż w poprzednim miesiącu poziom sprzedaży egzemplarzowej. Z dumą możemy ogłosić, że jesteśmy drugim miesięcznikiem biznesowym w Polsce. Półtora roku temu, kiedy planowaliśmy debiut, taka pozycja to było marzenie! Ale, jak przekonuje na łamach niniejszego wydania Nick Vujicic, słynny mówca motywacyjny, marzenia, wsparte pokorą, odwagą i determinacją, mają wielką moc. Systematyczny, organiczny wzrost, na który stawiamy, przynosi efekty. Dziękujemy tysiącom Czytelników, którzy każdego miesiąca sięgają po nasz magazyn, za zaufanie i wsparcie. 

Wierzymy, że takich powodów do radości, w mikroskali, w Państwa firmach było co najmniej równie dużo i że nie zabraknie ich w roku nadchodzącym. A w skali kraju? Potencjał polskiej przedsiębiorczości jest ogromny i jeśli tylko spotka się z przychylnym otoczeniem zewnętrznym, może przynieść ponadprzeciętne rezultaty. Świadczą o tym lata naszej transformacji. Ufając, że klimat wokół biznesu poprawi się, a słabe wyniki makroekonomiczne 2016 r. są tylko jednorazowym incydentem, życzymy, aby w Nowym Roku Państwa firmy wzrastały, zmieniały się na miarę ekscytujących wyzwań, zdobywały nowe obszary i znajdowały kolejne inspiracje. 

 

My Company Polska wydanie 1/2017 (16)

Więcej możesz przeczytać w 1/2017 (16) wydaniu miesięcznika „My Company Polska”.


Zamów w prenumeracie