Booksy otworzy biuro w jednym z najwyższych wieżowców w Warszawie

Skyliner
Skyliner, fot. materiały prasowe
Booksy wynajęło powierzchnię w wieżowcu Skyliner w Warszawie. Powstanie tam nowa siedziba jednego z największych, polskich startupów.

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

Booksy wynajęło łącznie 1,5 tys. mkw., czyli całe piętro biurowca zlokalizowanego przy Rondzie Daszyńskiego. Co ciekawe, transakcja odbyła się całkowicie online, poprzez platformę ShareSpace, a nie przy pośrednictwie agentów.

Booksy, jedna z największych na świecie platform do rezerwacji wizyt online, niedawno przejęła jednego ze swoich amerykańskich konkurentów, firmę Genbook.

Nowa siedziba Booksy

Biuro będzie nową siedzibą główną Booksy w Polsce. Wynajmowana powierzchnia łączy w sobie rozmaitość przestrzeni: od stref dedykowanych wspólnej pracy projektowej po miejsca do realizacji indywidualnych zadań. Biuro spełnia najwyższe wymagania, zarówno pod względem designu, jak i dostosowania do potrzeb nowoczesnego zespołu. 

– W zeszłym roku rozpoczęliśmy ekspansję poza rynkiem nieruchomości elastycznych. Transakcja zawarta przez Booksy to dla nas krok, który ugruntowuje naszą pozycję na rynku wynajmu tradycyjnego i przyspiesza proces digitalizacji w nieruchomościach. Cieszę się, że możemy reprezentować Booksy – pioniera rynku, który podziela nasze wartości. Wspaniale będzie obserwować rozwój firmy w nowej przestrzeni biurowej – dodaje Robert Chmielewski, CEO i Co-Founder ShareSpace.

Booksy obecnie posiada biura w siedmiu krajach, m.in. w Polsce, USA, Wielkiej Brytanii i Hiszpanii.

– Nowe biuro w budynku Skyliner to doskonała przestrzeń zarówno dla naszych pracowników, jak i klientów – mówi Małgorzata Szturmowicz, CFO w Booksy - komentuje Małgorzata Szturmowicz, CFO Booksy.

Skyliner to jeden z najwyższych biurowców Warszawy zlokalizowany na warszawskiej Woli przy Rondzie Daszyńskiego. Oferuje 49 000 mkw. powierzchni biurowej oraz usługowej na 42 kondygnacjach. Na 165 m nad powierzchnią ziemi położony jest dwupoziomowy Skybar z niezwykłymi widokami na panoramę Warszawy. Skyliner posiada certyfikat BREEAM na poziomie Excellent. Biurowiec jest najnowszą inwestycją Grupy Karimpol. Został zaprojektowany przez pracownię APA Wojciechowski.

ZOBACZ RÓWNIEŻ