Beyonce w Polsce. Gwiazda wystąpi na Stadionie Narodowym

Beyonce na koncercie w 2011 roku
Beyonce na koncercie w 2011 roku, fot.. A.RICARDO / Shutterstock.com
Beyonce ogłosiła właśnie tegoroczną trasę koncertową - nie zabrakło na niej występu w Polsce. Kiedy amerykańska wokalista wystąpi w Warszawie?

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

W ramach Renaissance World Tour artystka wystąpi w kilku europejskich oraz amerykańskich miastach. Trasa rozpocznie się 18 maja w Sztokholmie, a jej europejska część zakończy się 27 czerwca koncertem na Stadionie Narodowym w Warszawie. Szykuje się jedno z najważniejszych wydarzeń muzycznych tego roku, nie tylko w naszym kraju - Beyonce zapowiedziała, że jej najnowsza stadionowa trasa będzie spektakularnym przedsięwzięciem.

Jak informuje Ticketmaster, przedsprzedaż biletów na wydarzenie ruszy 6 lutego 2023 roku. Sprzedaż ogólna rozpocznie się 10 lutego 2023. Ceny wejściówek nie są jeszcze znane.

Beyonce w Polsce

Beyonce poprzednio wystąpiła w Polsce w 2018 roku w ramach trasy OTR II. Tamten koncert również odbył się na Stadionie Narodowym w Warszawie. Tegoroczne wydarzenie będzie jej trzecią wizytą w naszym kraju - pierwsza odbyła się w ramach stołecznego Orange Warsaw Festival.

Sytuacja w branży koncertowej

Liczba koncertów najważniejszych gwiazd - nie tylko polskich - świadczy o tym, że branża powoli odbudowuje się po kryzysie spowodowanym pandemią koronawirusa. O tym, jak będzie wyglądał rynek w nadchodzących miesiącach rozmawialiśmy z przedstawicielami agencji Going. Wywiad jest dostępny TUTAJ.