skriware

zobacz inne tematy
Skriware przekazuje dostęp do Skriware Academy wszystkim szkołom podstawowym w Polsce

Skriware przekazuje dostęp do Skriware Academy wszystkim szkołom podstawowym w Polsce

Skriware - w ramach współpracy z Programem Laboratoria Przyszłości - bezpłatnie przekaże niemal 14 tys. szkołom podstawowym dostęp do „Pakietu na start” na platformie Skriware Academy, który zawiera bazę materiałów edukacyjnych. Rynkowa wartość wsparcia, które oferuje Skriware szkołom w ramach współpracy z Laboratoriami Przyszłości wynosi niemal 21,6 mln zł.

Edtech nowym polskim produktem eksportowym.  W pandemii “przeskoczył” nawet 3 lata rozwoju

Edtech nowym polskim produktem eksportowym. W pandemii “przeskoczył” nawet 3 lata rozwoju

W 2025 r. wartość globalnego rynku edtech, czyli startupów oferujących technologiczne rozwiązania dla edukacji, może przekroczyć nawet 300 mld dol. Z kolei europejski rynek edtech rośnie w tempie 14 proc. rocznie, a do 2027 r. jego wartość ma się potroić i wynieść 60 mld dol. Także w Polsce pojawia się coraz więcej firm rozwijających innowacje edukacyjne. Jaki jest ich potencjał?

Żegnaj, szkoło! To najlepsze polskie edtechy [TOP 10]

Żegnaj, szkoło! To najlepsze polskie edtechy [TOP 10]

Oczywiście taka szkoło, jaką znaliśmy dotychczas. Bo choć potrzeba uczenia się jest niezmiennie ważna, do dyspozycji mamy inne narzędzia: Messenger wypiera słowniki językowe, a rozszerzona rzeczywistość zastępuje tradycyjne podręczniki. Tylko wymówki wciąż nie działają – na „nie mam zadania, bo bolał mnie brzuch”, nadal nie nabierze się żaden nauczyciel.