Wystartuj, czyli studenci warszawskiej Szkoły Głównej Handlowej w świecie startupów

Wystartuj, czyli studenci warszawskiej Szkoły Głównej Handlowej w świecie startupów
Jeśli zapytać studenta SGH w Warszawie jak wyobraża sobie swoją przyszłą karierę zawodową, prawdopodobnie wspomni o wielkiej korporacji, międzynarodowej firmie lub dziale finansów. Jednak część z nich chce wyjść z własną inicjatywą. To właśnie z myślą o tej odważnej grupie powstały targi startupów Wystartuj.

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

Wystartuj to projekt, który powstał z inicjatywy członków Zrzeszenia Studentów Polskich przy SGH w 2017 roku. Pierwsze edycje cieszyły się ogromnym zainteresowaniem studentów, którzy coraz chętniej rozpoczynają swoje kariery zawodowe w firmach z wielkimi planami na przyszłość. Pomimo pandemii projekt prężnie działa i przyciąga coraz większą ilość zainteresowanych – od 2020 w formie zdalnych warsztatów i webinarów. 

 

Tegoroczna VI edycja wystartuj odbędzie się 7-8 kwietnia 2022 roku. W ramach projektu organizowane są warsztaty, podczas których firmy opowiadają o swojej działalności, przeszkodach, które napotykały i o wszelkich innych rzeczach powiązanych z tematyką startupów. Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu oraz do śledzenia nas na social mediach!

ZOBACZ RÓWNIEŻ

POLECAMY