Startuje konkurs firmy HP dedykowany polskim architektom. Do wygrania innowacyjny ploter

HP konkurs
Fot. materiały prasowe
Zadanie konkursowe polega na przedstawieniu kreatywnej odpowiedzi na hasło „Wydruk vs Rzeczywistość” – od wizji do realizacji. Oceniane będą pomysł, oryginalność i estetyka pracy. Do wygrania wysokiej jakości, nowoczesne urządzenie drukujące HP DesignJet Studio 24.

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

Drukarki z serii HP DesignJet Studio to pierwsze na świecie plotery wielkoformatowe, które łączą w sobie wiodącą w branży wydajność, precyzję i jakość z zaawansowaną konstrukcją i nowoczesnym wyglądem. Urządzenia są efektywne i ekologiczne, a ich radykalna prostota pomaga zawodowym projektantom maksymalnie wykorzystać czas i uprościć wykonywane czynności.

Gwarantują - jak przekonuje producent - łatwą konfigurację dokumentów, inteligentne drukowanie w dowolnym rozmiarze, a także ekologiczne działanie. 

Informacje na temat konkursu

Praca konkursowa powinna być przedstawiona w formie graficznej na 1 planszy formatu B2 w orientacji poziomej (70 cm x 50 cm). Dopuszczalne formaty plików: PDF, JPG – objętość 20 MB. Zgłoszenie uczestnictwa w konkursie odbywać się będzie poprzez wysłanie pracy konkursowej w wersji cyfrowej na adres archinea@archinea.pl wraz z formularzem zgłoszeniowym (w oddzielnym pliku).

Termin zgłaszania prac:
Aby wziąć udział w KONKURSIE pracę konkursową należy wysłać pocztą elektroniczną na adres archinea@archinea.pl w okresie od 1 września 2021 roku, godz. 9.00 do 31 października 2021 roku, godz. 16.00. Wraz z pracą konkursową osoba zgłaszająca się do KONKURSU powinna przesłać w oddzielnym pliku formularz zgłoszenia z następującymi danymi osobowymi: imię, nazwisko, telefon kontaktowy, adres e-mail, adres do korespondencji.

Ocena prac:
Ocena prac konkursowych będzie oparta w szczególności o: pomysł, stanowiący kreatywną interpretację hasła „Wydruk vs Rzeczywistość” oraz walory wizualne i estetyczne. Wyniki konkursu zostaną opublikowane 30 listopada 2021 roku na stronie Organizatora.

Nagroda główna:
Jury konkursu przyzna jedną nagrodę dla najlepszej pracy. Nagrodą w konkursie będzie wysokiej jakości, nowoczesne urządzenie drukujące HP DesignJet Studio 24” o wartości 7599 PLN.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

POLECAMY