Haier liderem w branży AGD na świecie 12. rok z rzędu

Haier liderem w branży AGD na świecie 12. rok z rzędu
Firma Haier po raz kolejny zajęła pierwsze miejsce w rankingu największych marek produkujących sprzęt AGD na świecie, przygotowanym przez Euromonitor International, światowego lidera strategicznych badań dla rynków konsumenckich. To już 12. rok z rzędu, w którym Haier znalazł się na szczycie tego zestawienia.

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

Od kilkunastu lat produkty marki Haier, takie jak chłodziarki, zamrażarki, pralki, suszarki i chłodziarki do wina, stoją na czele globalnych rankingów Euromonitor. Na sukces ten pracuje ponad 100 tysięcy pracowników, w 160 krajach, na 5 kontynentach. Choć sama firma nie jest bardzo wiekowa, istnieje bowiem na rynku od 26 lat, zdążyła zaskarbić sobie serca coraz bardziej wymagających Klientów.

- Cieszymy się, że Klienci doceniają nowoczesne wzornictwo, niezawodne działanie i zaawansowane technologie zastosowane w naszych urządzeniach - powiedział Marcin Majchrzak, General Manager Haier Group Poland.

- Od samego początku istnienia firmy stawiamy na funkcjonalność i innowacyjne rozwiązania – dodał.

Na wyróżnienie zasługują m. in.: autorska technologia ABT, która zarówno w chłodziarkach jak i pralkach czy pralko-suszarkach dba o nasze zdrowie i bezpieczeństwo, technologia Fresher Techs, która umożliwia regulację i optymalizację warunków panujących w chłodziarkach, dzięki czemu żywność dłużej zachowuje wysoką jakość i cenne wartości odżywcze, czy wreszcie funkcje Refresh i i-Refresh zastosowane w pralkach i pralko-suszarkach z serii i-Pro 7, które pozwalają odświeżyć naszą odzież bez konieczności wizyty w pralni chemicznej.

Oferta produktów Haier na polskim rynku obejmuje lodówki typu combi, multidoor i side by side, pralki, pralko-suszarki i suszarki, chłodziarki do wina oraz piekarniki, okapy i płyty grzewcze do zabudowy. Można je nabyć w sieciach handlowych RTV Euro AGD, Media Markt, Media Expert i Neonet. 

POLECAMY