Cemex Polska opublikował Raport zrównoważonego rozwoju

Cemex Polska opublikował Raport zrównoważonego rozwoju
W najnowszym wydaniu raportu, obejmującym lata 2015–2016, można znaleźć m.in. szczegółowy opis działań firmy w zakresie BHP i ochrony środowiska oraz współpracy z interesariuszami (w tym z lokalną społecznością).

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

W najnowszym wydaniu raportu, obejmującym lata 2015–2016, można znaleźć m.in. szczegółowy opis działań firmy w zakresie BHP i ochrony środowiska oraz współpracy z interesariuszami (w tym z lokalną społecznością). Szerzej niż dotychczas zaprezentowane zostały wyzwania i priorytety branży, proces przyznawania grantów przez Fundację Cemex „Budujemy Przyszłość” oraz model biznesowy firmy.

– Raport to kompendium wiedzy o działaniach podjętych przez Cemex Polska w obszarze zrównoważonego rozwoju w ciągu minionych dwóch lat – mówi Izabella Rokicka, dyrektor komunikacji i public affairs w Cemex Europa i Polska. – Przypominamy w nim nasze zobowiązania i informujemy, w jaki sposób zostały zrealizowane. W najnowszym raporcie prezentujemy także działania, które zamierzamy podjąć na rzecz środowiska, pracowników oraz interesariuszy w kolejnych latach. Jesteśmy przekonani, że dzięki takiej publikacji znacząco ułatwiamy poznanie naszej aktywności w obszarze zrównoważonego rozwoju. Każdy z jego aspektów został zaprezentowany w sposób kompleksowy, ze szczególnym uwzględnieniem sfer kluczowych dla naszych interesariuszy – dodaje.

Tegoroczny raport w wersji elektronicznej jest dostępny na stronie www.raport.cemex.pl.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

POLECAMY