Trzecia edycja wydarzenia WEG Conference

Trzecia edycja wydarzenia WEG Conference
Fot. mat. pras.
Już 19 kwietnia 2024 roku w wieżowcu Skyliner w Warszawie odbędzie się trzecia edycja wydarzenia WEG Conference, organizowanego przez @Warsaw Equity Group!

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

WEG Conference to event dla branży Private Equity i Venture Capital, który gromadzi czołowych mówców z całego świata oraz wyselekcjonowaną publiczność liczącą 120 osób. Dla wszystkich zainteresowanych przewidziana jest bezpłatna transmisja online.

Podczas eventu odbędzie się seria warsztatów prowadzonych przez biznesowych praktyków. Jeden z paneli “From the Rocky Road to the High Speed Highway - the Leadership journey from Serial Entrepreneurs” poprowadzi @Zosia Wanat, Senior CEE Correspondent w Sifted. Porozmawia z @Piotr Karwatka (Co-Founder @Catch the Tornado), @Maciej Zawadziński (Partner @Hard2beat) oraz @Kamil Folkert (CEO @Occubee) o ich drodze do zostania liderami biznesu.

Paneliści rozpoczęli swoją drogę zawodową z silnym zestawem umiejętności twardych, jednak przez lata swojej kariery rozwijali umiejętność bycia motywującymi liderami. Podzielą się z widownią historiami na temat swoich wzlotów i upadków oraz metodami, które pomogły im pokonać wyzwania, jakie napotykali na swojej drodze.

Nie przegap WEG Conference 2024 i już dziś zarejestruj się za pomocą formularza na stronie internetowej: https://conference.warsawequit...

Al - Keynote Speaker

Poznajcie keynote speakera WEG CONFERENCE 2024 - @Al Peasland (Former Head of Innovation Partnerships Williams F1 Racing).

AI Peasland, który spędził wiele lat na seniorskich stanowiskach dwóch ikonicznych drużyn F1 (Red Bull Racing oraz Williams) będzie jednym z głównych prelegentów na wydarzeniu i tym samym przewodnikiem w temacie budowania efektywnych zespołów.

Podczas swojego wystąpienia “LESSONS FROM FORMULA ONE - Building Effective Teams” skupi się na:

- znaczeniu posiadania jasno określonej misji;

- kulturze pracy bazującej na ciągłym doskonaleniu;

- zwycięstwach i nauce;

- interdyscyplinarnej pracy zespołowej;

- pit-stopach, jako najlepszym przykładzie ludzkiej wydajności, ciągłego rozwoju i pracy grupowej w akcji.

Nie możemy doczekać się przyjazdu Al’a do Warszawy! Jeśli Ty również - zarejestruj się już dziś za pomocą formularza na stronie internetowej i nie przegap szansy na uczestnictwo w WEG Conference 2024.