Szkoła z ekranu

fot. materiały prasowe fot. materiały prasowe
Wywodząca się z Gdyni firma NUADU stworzyła platformę edukacyjną, która podbija świat. W czasach wymuszonej przez pandemię powszechnej edukacji zdalnej liczba użytkowników NUADU rośnie z godziny na godzinę.

Marcin Wojnowski, założyciel NUADU mówi wprost: – Edukacja jest najlepszym narzędziem poprawiającym życie. Chcemy odcisnąć pozytywne piętno na ludzkości, stając się zarazem największą spółką edukacyjną na świecie.

I nie jest to pobożne życzenie, bowiem cel, o którym mówi, jest coraz bardziej widoczny na ich biznesowym horyzoncie. Założona w Gdyni w 2014 r. NUADU oferuje nauczycielom i uczniom platformę do edukacji zdalnej. Klientów ma już nie tylko w Polsce, ale także w Tajlandii, Indonezji, Filipinach, Australii, Wietnamie i Singapurze. Z usług NUADU korzysta obecnie 100 tys. użytkowników skupionych wokół ponad 200 szkół. 

Tyle że te dane są już prawdopodobnie… nieaktualne. – W związku z potrzebą zachowania dystansu społecznego spowodowaną pandemią koronawirusa obserwujemy wzmożone zainteresowanie naszymi produktami – twierdzi Marcin Krasowski, współzałożyciel NUADU. – Aktywność na naszych stronach wzrosła 15-krotnie, odnotowujemy dużą liczbę zapytań dotyczących naszych usług. Bez wątpienia nadchodzą czasy edukacji cyfrowej, a platforma stworzona przez NUADU widzi w niej swoją świetlaną przyszłość. 

Pytany o receptę na sukces Marcin Wojnowski uważa, że prowadzenie przedsiębiorstwa to przechodzenie od jednego wyzwania do drugiego. Jeżeli w danym dniu nie mamy wyzwań oznacza to tylko tyle, że właściwa informacja jeszcze do nas nie dotarła. Podczas radzenia sobie z nimi warto mieć wokół siebie ludzi, z...

Artykuł dostępny tylko dla prenumeratorów

Masz już prenumeratę? Zaloguj się

Kup prenumeratę cyfrową, aby mieć dostęp
do wszystkich tekstów MyCompanyPolska.pl

Wykup dostęp

Co otrzymasz w ramach prenumeraty cyfrowej?

  • Nielimitowany dostęp do wszystkich treści serwisu MyCompanyPolska.pl
  •   Dostęp do treści miesięcznika My Company Polska
  •   Dostęp do cyfrowych wydań miesięcznika w aplikacji mobilnej (iOs, Android)
  •   Dostęp do archiwalnych treści My Company Polska

Dowiedz się więcej o subskrybcji

My Company Polska wydanie 5/2020 (56)

Więcej możesz przeczytać w 5/2020 (56) wydaniu miesięcznika „My Company Polska”.


Zamów w prenumeracie

POLECAMY