Startup Grzegorza Krychowiaka inwestuje w nowe rozwiązania. Startuje partnerstwo z TU Europa

fot. Adobe Stock
fot. Adobe Stock
Grzegorz Krychowiak ze swoim startupem Podioom nawiązuje współpracę z TU Europa i wspólnie wdrażają nowy produkt ubezpieczeniowy dla trenerów personalnych.

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

Startup technologiczny Podioom - twórca aplikacji mobilnych Podioom PRO dla trenerów personalnych i Podioom dla osób zainteresowanych ćwiczeniem z profesjonalnym trenerem - nawiązuje współpracę z firmą ubezpieczeniową TU Europa . Podioom i TU Europa wdrażają nowy produkt ubezpieczeniowy w postaci dedykowanego ubezpieczenia OC dla trenerów personalnych.

Ubezpieczenie jest częścią aplikacji mobilnej Podioom PRO dla trenerów.

- Obserwujemy sytuację na bieżąco i chcąc pomóc trenerom personalnym przetrwać ten ciężki okres, podjęliśmy natychmiastową decyzję o wprowadzeniu do aplikacji funkcji treningów wideo. Dzięki temu trener i ćwiczący mogą się spotkać online i wspólnie przeprowadzić trening za pomocą wideokonferencji, nie wychodząc z domu lub mieszkania. Prawdziwą nowością jest dedykowane trenerom personalnym ubezpieczenie OC, które zabezpiecza trenera jaki i podopiecznego przed potencjalnymi zdarzeniami związanymi z całym procesem treningu - tłumaczy Bartłomiej Świercz, prezes zarządu i współtwórca Podioom.

- Grzegorz Krychowiak zwrócił uwagę, że nie można zamykać się za drzwiami inależy dbać o swoje zdrowie poprzez aktywność fizyczną. Stąd tak ważna jest gwarancja kontaktu z profesjonalnym trenerem, który wprowadzi nas w trening iświat sportu. Ubezpieczenie OC powinno być niezbędnym ele mentem każdego profesjonalnego trenera - komentuje Marat Nevretdinov, prezes zarządu TU Europa.

Trenerzy będą mogli zawierać umowy ubezpieczenia OC bezpośrednio poprzez aplikację Podioom PRO już od poniedziałku 7 września 2020. To pierwsze tego typu rozwiązanie na polskim rynku, dostępne w modelu miesięcznej subskrypcji. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ