Scena Jutra: Rewolucja technologiczna w branży eventowej

Scena Jutra
Scena Jutra, fot. materiały prasowe
29 i 30 marca 2023 roku w Teatrze Wielkim - Operze Narodowej w Warszawie odbędzie się już piąta edycja międzynarodowej konferencji Scena Jutra. Pasjonaci sztuki i efektów scenicznych będą mogli wziąć udział w panelach dyskusyjnych i zobaczyć prezentacje najnowszych rozwiązań technologicznych wykorzystywanych podczas wydarzeń scenicznych.

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

W role panelistów na Scenie Jutra wcielą się eksperci związani z działalnością artystyczną i sceniczną - od działów organizacji i zarządzania po projektantów i osoby decyzyjne.

Uczestnicy Sceny Jutra dowiedzą się:

- jakie są najnowsze trendy w technologicznej oprawie wydarzeń scenicznych na całym świecie;

- w jaki sposób wzmocnić siłę przekazu dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych narzędzi;

- jak przezwyciężyć wyzwania stojące przed fachowcami pracującymi przy realizacji wydarzeń artystycznych.

Nie zabraknie także rozrywki i okazji do zebrania pomysłów do własnych projektów. Goście konferencji zobaczą m.in. najczęściej wyszukiwaną w 2022 roku w Google wystawę “Dark Matter” autorstwa artysty Christophera Baudera, który opowie o swoim projekcie. Udział w Scenie Jutra będzie też świetną okazją do przekonania się o sile dźwięku immersyjnego d&b Soundscape dzięki szkoleniu Steva Jonesa.

Jest na co czekać! Wśród prelegentów pojawi się światowej sławy projektant scenografii i oświetlenia - Mikki Kunttu. Przekaże on nie tylko z jakich narzędzi korzysta w swojej pracy, ale również poda przepis na sprawdzone przez siebie metody dynamicznej komunikacji z zespołami artystycznymi i technicznymi w trakcie realizacji projektów.

Na Scenie Jutra nie może zabraknąć tego, co aktualnie budzi emocje, czyli narzędzi opartych na sztucznej inteligencji. Swoimi doświadczeniami i refleksjami o Creative AI w filmie, sztuce i rozrywce podzielą się projektant światła i multimediów Paweł “Spider” Pająk, wieloletnia pasjonatka technologii eventowych Sarah Cox oraz artysta wizualny Chris Bird.

Coś dla siebie na Scenie Jutra znajdą również ludzie biznesu. Omówiony zostanie temat łączenia technologii scenicznych z działaniami Brand Experience. Prelekcję “Brand Experience - scena jutra na usłudze marki” poprowadzi jeden z najbardziej inspirujących mówców w Polsce - Wojciech Herra, a w dyskusji wezmą udział m. in. Aleksandra Szol z MODIVO oraz reżyser i producent telewizyjny Maciej Amanowicz.

Spotkania odbywać się będą na dwóch scenach: Inspiracji oraz Dyskusji, co daje dużą różnorodność tematów i form prezentacji oraz elastyczność w ich doborze.

Konferencja będzie znakomitą okazją do nawiązania ciekawych kontaktów branżowych. Networking przebiegnie w inspirującej atmosferze tworzonej przez liczne pokazy nowoczesnych technologii audiowizualnych.

W tym roku My Company Polska objęło patronat medialny nad tym ważnym dla przedstawicieli branży scenicznej oraz artystów wydarzeniem. Zapraszamy do wzięcia udziału w konferencji. Zapisy trwają TUTAJ.