Powstanie kolejne biuro elastyczne w centrum stolicy

Central Point, biurowiec w Warszawie
Central Point, biurowiec w Warszawie
BeIN Offices otworzy nowe biuro elastyczne i przestrzeń coworkingowe w biurowcu Central Point w Warszawie. BeIN Offices zajmie 1900 mkw. powierzchni na 8. i 9. piętrze budynku

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

BeIN Offices powered by biznesHUB to właściciel sieci biur serwisowanych, który działa obecnie w czterech miastach Polski i planuje dalszą ekspansję na rodzimym rynku. 

Central Point, flagowy projekt belgijskiego dewelopera Immobel Polska, oferuje niemal 20 000 mkw. klasy powierzchni biurowej. Biurowiec położony jest w centrum Warszawy, na skrzyżowaniu głównych arterii, ulic Świętokrzyskiej i Marszałkowskiej, w miejscu przecięcia się dwóch linii metra. W pobliżu znajduje się między innymi stacja kolejowa Dworzec Centralny, centrum handlowe Złote Tarasy, a także rozbudowana sieć ścieżek rowerowych.

Nowe trendy. W kierunku elastyczności

- Nasze doświadczenia ostatnich lat wyraźnie pokazują zmieniające się trendy w sektorze biurowym. Rynek biur serwisowanych i elastycznych powierzchni biurowych idealnie wpisuje się w zmieniające się potrzeby najemców pod względem zapotrzebowania na ilość przestrzeni biurowej, elastyczności umów, szerokiego wachlarza usług dodatkowych oraz designu - mówi Olga Stanowska, Director of Operations w BeIN Offices powered by biznesHUB.

- Zmiany w sposobie pracy na skutek pandemii, w tym wzrost znaczenia modelu hybrydowego przełożyły więc się na zwiększone zainteresowanie najemców elastycznymi powierzchniami. Z danych JLL wynika, że taki trend jest szczególnie widoczny w centralnych dzielnicach Warszawy, gdzie średni poziom obłożenia elastycznych lokalizacji przekroczył 80 proc. w III kw. zeszłego roku. Jestem przekonana, że obecność BeIN Offices w centralnie położonym budynku Central Point z powierzchnią biurową o najwyższym standardzie, zwróci uwagę zarówno firm z sektora MŚP, poszukujących idealnego biura, jak również świetnie wpisze się w strategie biurowe jego obecnych i przyszłych najemców. Ta transakcja pokazuje niesłabnące zainteresowanie najlepszymi lokalizacjami biurowymi w Warszawie - komentuje Olga Szczęsna, Dyrektor w Dziale Wynajmu Powierzchni Biurowych, JLL.

Central Point został zaprojektowany zgodnie z najwyższymi standardami ochrony środowiska, o czym świadczy certyfikat BREEAM na poziomie Excellent. Średnia powierzchnia jednego piętra w wynosi ok. 1000 mkw.

ZOBACZ RÓWNIEŻ