Pomocne i przydatne. 10 narzędzi i aplikacji dla HR

fot. materiały prasowe
fot. materiały prasowe 100
Nie ma biznesu bez ludzi. A nimi trzeba umieć zarządzać, znać ich potrzeby i oczekiwania oraz jasno się z nimi komunikować. Dużo rzeczy można zrobić automatycznie. Oto najlepsze aplikacje HR, które zadowolą pracowników i obniżą koszty w firmie.

REKRUTACJA I POSZUKIWANIE KANDYDATÓW 

 

● eRecruiter 

To polski system ATS (od Applicant Tracking System), który pozwala na zarządzanie nawet kilkunastoma rekrutacjami jednocześnie. Dzięki niemu możemy prowadzić bieżącą komunikację z kandydatami (np. informować ich o statusie aplikacji, przypominać o spotkaniu za pomocą SMS-ów czy przekazywać informacje zwrotne po zakończonym procesie). – eRecruiter umożliwia nie tylko wstępną selekcję kandydatów poprzez tworzenie formularzy, które są przez nich wypełniane, ale też ich ocenę przez zatrudniających oraz automatycznie dzień przez spotkaniem przypomina o nim SMS-em – mówi Marta Kowalska, kierownik rekrutacji i rozwoju talentów w Link4. 

Program ma również gotowe wzory powiadomień e-mailowych z każdego etapu procesu rekrutacyjnego, które można masowo wysyłać do kandydatów, zachowując przy tym zindywidualizowaną formę. Takie wzory można też tworzyć samodzielnie. – Bazę CV można przeszukiwać dowolnie i wymieniać CV między procesami. Co ważne, narzędzie spełnia wszystkie wymogi prawne i samo przypomina nam np. o konieczności usunięcia aplikacji, którym upłynął czas zgody wyrażonej na przetwarzanie danych osobowych – wyjaśnia Kowalska. 

Cena: jest narzędziem opłacanym abonamentowo. 

 

● Emplocity 

To system polskiej firmy o tej samej nazwie ułatwiający pozyskiwanie kandydatów przez chatbota, który rozmawia na Messengerze z osobami odwiedzającymi firmową stronę internetową. Bot pyta ich o doświadczenie, umiejętności, znajomość języków obcych i...

Artykuł dostępny tylko dla prenumeratorów

Masz już prenumeratę? Zaloguj się

Kup prenumeratę cyfrową, aby mieć dostęp
do wszystkich tekstów MyCompanyPolska.pl

Wykup dostęp

Co otrzymasz w ramach prenumeraty cyfrowej?

  • Nielimitowany dostęp do wszystkich treści serwisu MyCompanyPolska.pl
  •   Dostęp do treści miesięcznika My Company Polska
  •   Dostęp do cyfrowych wydań miesięcznika w aplikacji mobilnej (iOs, Android)
  •   Dostęp do archiwalnych treści My Company Polska

Dowiedz się więcej o subskrybcji

My Company Polska wydanie 5/2020 (56)

Więcej możesz przeczytać w 5/2020 (56) wydaniu miesięcznika „My Company Polska”.


Zamów w prenumeracie