Mobilne Biedronki ruszają w Polskę

Mobilne Biedronki ruszają w Polskę
Biedronka wprowadza kolejne wakacyjne udogodnienie dla swoich klientów. Po sukcesie namiotów wyprzedażowych - następnym pomysłem sieci są przyczepy wyprzedażowe.

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

Ten nowy format sprzedaży przeznaczony jest dla klientów szukających dobrych okazji. Produkty przemysłowe w ramach oferty Outlet Trucków można kupić w specjalnych, obniżonych do 70 proc. cenach.

Gorzów Wielkopolski, Gniezno, Lwówek - to tylko kilka z wielu miast, do których przyjechały przyczepy wyprzedażowe Biedronki z towarami przemysłowymi z kategorii non food i tekstyliów, pochodzącymi z poprzednich kolekcji. Dzięki mobilnej formule takiej sprzedaży, lokalizacja Outlet Trucków zmienia się co 7 dni, a sprzedaż odbywa się w tygodniowych cyklach.

Do poniedziałku 19.08 do ciężarówki będzie można wstąpić w Czarnkowie, Gnieźnie i Swarzędzu - Zalasewie. W kolejnym tygodniu od wtorku 20.08 Outlet Trucki będą czekać na klientów w Kórniku na ul. Woźniaka, Lwówku na ul. Pniewskiej i we Wronkach przy Mickiewicza 24.

- Outlet Trucki Biedronki to zupełnie nowa propozycja. W każdym tygodniu przyczepy będą stały w innych lokalizacjach, umożliwiając tanie zakupy jak największej liczbie klientów z kilkunastu miejscowości. Na szukających okazji w czasie tych tygodniowych akcji wyprzedażowych czekają przyczepy o powierzchni 36 mkw. z 15 paletami pełnymi produktów. Największą popularnością cieszą artykuły gospodarstwa domowego. Dzięki takiej formie sprzedaży niskie ceny, z których znana jest Biedronka, są jeszcze bardziej atrakcyjne i przystępne - mówi Adam Rybczonek, regionalny menedżer ds.Marketingu Operacyjnego.

Przyczepy przystosowane są do potrzeb klientów - znajdują się w nich terminale płatnicze umożliwiające płatność kartą i klimatyzatory, które utrzymują komfortową temperaturę nawet w czasie letnich upałów. W miastach Wielkopolski można spotkać obecnie 3 ciężarówki otwarte od 9.00 do 20.00.