First Data Polcard wprowadza terminale Ingenico z serii Tetra

Fot. Materiały prasowe Fot. Materiały prasowe
First Data Polska SA, właściciel marki Polcard, wprowadza do swojej oferty najnowsze terminale światowego dostawcy tego typu urządzeń, firmy Ingenico. Szybkie, poręczne i nowoczesne terminale Tetra zapewniają długi czas pracy na baterii i zawsze dostępne

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

First Data Polska SA, właściciel marki Polcard, wprowadza do swojej oferty najnowsze terminale światowego dostawcy tego typu urządzeń, firmy Ingenico. Szybkie, poręczne i nowoczesne terminale Tetra zapewniają długi czas pracy na baterii i zawsze dostępne połączenie internetowe.

Współcześni konsumenci chcą płacić bezgotówkowo – szybko i wygodnie. Do popularyzacji tego modelu płatności w dużym stopniu przyczynia się trwający program Polska Bezgotówkowa. Dzięki niemu terminal płatniczy coraz częściej pojawia się w miejscach, które dotychczas nie akceptowały tego typu płatności. A to oznacza, że będzie wykorzystywany przez różne branże i musi być do tego odpowiednio przygotowany. Te kryteria spełnia nowa generacja urządzeń Ingenico Tetra, wprowadzona właśnie do oferty First Data Polcard.

Urządzenia mają zupełnie nowy, intuicyjny interfejs użytkownika, wygodne, podświetlane i dobrze wyprofilowane przyciski, są lekkie i poręczne. Na dużym kolorowym ekranie informacje i komunikaty są czytelne i atrakcyjnie wizualnie. Pojemna bateria wydłuża czas pracy bez ładowania, dzięki dwóm kartom SIM terminal automatycznie przełącza się na sieć o najlepszej w danej chwili stabilności połączenia i zasięgu, a szybki internet komórkowy 3G skraca czas przeprowadzania transakcji. Pełne bezpieczeństwo procesu płatności gwarantuje najnowszy standard Payment Card Industry (PCI) w wersji 5.0.

– Z uwagą słuchamy potrzeb naszych klientów i wprowadzamy rozwiązania, które ułatwiają prowadzenie im biznesu. Wśród najważniejszych zmian, które oferuje rodzina Tetra, są niezawodność, zdecydowanie dłuższy czas pracy na baterii, więcej opcji łączności oraz atrakcyjny wygląd i wygoda użytkowania. Wprowadzenie nowych urządzeń do oferty First Data Polska to dalsze wzmocnienie wieloletniej, strategicznej relacji ze sprawdzonym partnerem Ingenico – mówi Krzysztof Polończyk, prezes zarządu First Data Polska.

Pierwszym modelem w ofercie First Data Polcard jest przenośny terminal Tetra Move/3500. Niebawem pojawią się kolejne modele z serii Tetra oferujące jeszcze bardziej rozbudowane funkcje i usługi.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

POLECAMY