Czas na czułą rewolucję na rynku pracy - czas na dumę w każdym CV

Czas na czułą rewolucję na rynku pracy - czas na dumę w każdym CV
Fot. mat. pras.
Podczas Trójmiejskich Dni Równości 2024, w gdańskiej 100czni odbędzie się druga edycja Beyond Labels - 1. w Polsce Inkluzywnych Targów Pracy. Wydarzenie odbędzie się w dniach 28 - 29.05.2024 r.

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

To format zaprojektowany przez Federację Znaki Równości, krakowskie stowarzyszenie organizacji działających na rzecz i w ramach społeczności LGBTQIAP+. Targom towarzyszyć będą panele dyskusyjne, wzmacniające warsztaty i wykłady. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Beyond Labels to:

● Panele Dyskusyjne i wykłady - głośno mówimy o tym jak tworzyć transinkluzywne miejsca pracy, jakie mamy potrzeby i postulaty, jak dbać o siebie, przeciwdziałać stresowi mniejszościowemu i odnaleźć się na rynku pracy będąc osobą LGBTQIAP+, wbrew stereotypom i utartym schematom. Czekają nas inspirujące rozmowy z wyjątkowymi osobami, takimi jak Anna Grodzka, Anton Ambroziak, Niedzia, Liliana Zeic, Sylvia Baudelaire, Magda Dropek, Tomasz Siara, Maciek Kubuj, czy osoby przedstawicielskie organizacji Fundacja Dziewczyny w Spektrum, GrowSPACE, Stowarzyszenie Tolerado, UNHCR i kolektyw Future Simple.

● Inkluzywne oferty pracy - tylko sprawdzone, transinkluzywne firmy, które wspierają równość i różnorodność nie tylko w miesiącu dumy, aktywnie wychodząc naprzeciwko potrzebom osób LGBTQIAP+.