BeefUp już piąty raz zagości na scenie śląskiego ekosystemu innowacji!

Kolejna edycja BeefUp już niedługo w Katowicach.
Kolejna edycja BeefUp już niedługo w Katowicach. / Fot. mat. pras.
Ponad 600 uczestników, 9 merytorycznych prezentacji liderów biznesu i kilkanaście godzin networkingu startupów, pasjonatów nowych technologii i przedsiębiorców - to bilans 4 ostatnich BeefUpów. Sukces poprzednich edycji tylko napędza do działania, a kolejne wydarzenie odbędzie się 13 czerwca 2024 roku w D9 Space w Katowicach.

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

BeefUp to inicjatywa, której celem jest budowanie i wzmocnienie relacji biznesowych w ekosystemie innowacji na Śląsku i poza nim. To cykl spotkań, podczas których - jak sama nazwa wskazuje - będzie serwowane merytoryczne “mięsko”. To przestrzeń, gdzie praktycy biznesu dzielą się doświadczeniami z tymi, którzy dopiero wchodzą na biznesowe ścieżki.

— BeefUp powstał z przeświadczenia, że istnieje potrzeba stworzenia miejsca, w którym założyciele oraz liderzy firm technologicznych, startupów, funduszy inwestycyjnych oraz całe otoczenie branży mogą regularnie dzielić się wiedzą i budować relacje biznesowe. Nasze wydarzenie wypełnia tę lukę na Śląsku. Cieszymy się ogromnie z entuzjazmu zarówno prelegentów, którzy dzielą się swoją wiedzą na naszej BeefUpowej scenie, jak i uczestników, którzy licznie przybywają do Katowic z różnych regionów Polski. — tłumaczy Bartosz Mruk, jeden z pomysłodawców wydarzenia i CEO BeefUp.

Formuła BeefUpu jest prosta: w trakcie 3-godzinnego spotkania są przedstawiane 2-3 historie osób, które - kolokwialnie mówiąc - zjadły zęby na biznesie. Zaproszeni prelegenci dzielą się doświadczeniem, a czasem też przekazują lekcje, które wyciągnęli na przestrzeni lat prowadzenia firm o różnej wielkości. Po merytorycznej części wydarzenia jest czas na networking. Wydarzenia organizowane są w luźnej atmosferze, aby każdy mógł czuć się komfortowo.

— Na BeefUpie tworzymy przestrzeń, w której każdy znajdzie coś dla siebie i swojego biznesu. Z jednej strony zapraszamy ciekawych prelegentów, którzy mogą podzielić się merytoryczną wiedzą i doświadczeniem biznesowym ze sceny, a z drugiej przyciągamy przedsiębiorców z całej Polski, którzy są głodni networkingu. Każdy z uczestników przynosi ze sobą kontakty, wiedzę, doświadczenie czy pomysły i zderza to wszystko z innymi. To daje unikalną oraz wymierną wartość biznesową. Wychodząc z meetupu zabierasz dawkę świeżej energii i inspiracje do kolejnych zmagań biznesowych. — podkreśla Piotr Kaźmierczak, współtwórca wydarzenia oraz COO BeefUp.

Piąte edycja BeefUpu odbędzie się 13 czerwca 2024 roku w D9 Space w Katowicach (ul. Dyrekcyjna 9). Szczegóły wydarzenia oraz bilety są dostępne na: https://www.beefup.pro/.

Wydarzenie organizowane jest przez BeefUp Sp. z o.o. we wspólpracy z Silesian Startup Foundation, Benchy.it, WebMakers Software House oraz co.brick. Partnerem strategicznym wydarzeń jest PKO BP.

ZOBACZ RÓWNIEŻ