Zarządzanie


3 kroki do skutecznego webinaru

Są jedną z najbardziej angażujących form content marketingu, poprzez spotkanie na żywo z odbiorcami, wchodzenie z nimi w interakcje oraz poruszanie ściśle określonej tematyki. Stanowią dzięki temu doskonały sposób na pozyskiwanie wartościowych leadów oraz budowanie społeczności wokół Twojej firmy lub marki osobistej. Sprawdź, jak zorganizować skuteczne webinary.


Kiedy mówią o nas źle

Internet zrewolucjonizował rekrutacje. Ułatwia poszukiwanie kandydatów, ale pozwala też dzielić się opiniami o firmie. Jeśli te są negatywne, to potencjalni pracownicy zwykle omijają ją szerokim łukiem. Co zrobić, by to zmienić.


Prześwietlamy dewelopera

Chciałbyś zainwestować w mieszkanie? Choć upadłości i przekręty deweloperów nie są już tak częste, to warto znać kilka sposobów, by ich sprawdzić. Radzimy, jak to zrobić.


Skuteczny biznes w handlu. Przez żołądek do portfela

Wydaje się, że na liście najczęściej kupowanych towarów w sklepach spożywczych niewiele się zmienia. To pozory. Na zapleczu toczy się prawdziwa wojna producentów i sklepów.


Na zachód bez problemów, czyli sprawna logistyka

Dobra organizacja to podstawa logistyki. Dzięki niej wszelkiego rodzaju towary będą dostarczone na miejsce o czasie, bez nieprzewidzianych problemów, z poszanowaniem dla środowiska. Nawet, jeśli tym, co trzeba przewieźć, jest coś bardzo nietypowego. Ot, choćby wyścigowy bolid.


Jednostki do zadań specjalnych

Coraz popularniejsze w firmach Biura Zarządzania Projektami (PMO), które pomagają rozwijać innowacyjny i konkurencyjny biznes, często nie spełniają pokładanych w nich nadziei. Tym bardziej warto uczyć się od najlepszych.


Nie zwlekaj, działaj! PPK nadchodzi

Niecałe cztery miesiące – tylko tyle czasu będziesz miał na podpisanie umowy o zarządzanie PPK. Jeśli twoja firma zatrudnia od 50 do 249 pracowników, to zegar zacznie bić pierwszej nocy 2021 r. Przygotuj się na to już teraz!


PPK u największych

PPK to wyzwanie dla niemal każdej firmy w Polsce. Jak poradził sobie z nim największy prywatny pracodawca w kraju, Jeronimo Martins – właściciel m.in. sieci Biedronka?


Na ratunek

Polska jest w ogonie Europy, jeśli chodzi o bezpieczeństwo na drogach. Ale od niedawna należy też do nielicznych krajów, w których kierowcy mają dostęp do innowacji, jaką jest automatyczne wykrywanie wypadku połączone z błyskawiczną reakcją ubezpieczyciela, który organizuje pomoc.


PPK – zyskają pracownicy, zyskają firmy

Wprowadzenie Pracowniczych Planów Kapitałowych to przede wszystkim sposób na zwiększenie emerytur dla pracowników. Ale PPK to coś więcej, bo korzyści, jakie dają, mają też wymiar społeczny i gospodarczy.


PRENUMERATA

Moim zdaniem

Najczęściej czytane

Czy przenieść firmę za granicę

25 najlepszych polskich startupów

Cztery sposoby na podatki

Boom na drony

Kto zyska na ozusowaniu umów zleceń?