Life Style


SUV jak smartfon i samolot

Współczesne SUV-y, tak jak nowoczesne telefony, potrafią niemal wszystko. Jeżdżą po polu i asfalcie, zapewniają rozrywkę, informacje, łączność ze światem i bezpieczeństwo. Ich kokpit potrafi być niczym ten w najnowszych myśliwcach. Wszystko dzięki nowoczesnym technologiom.


Wędliny z ogródka

Przygoda Tomasza Berezowskiego z domową wędzarnią zaczęła się od pytania, ile wędliny można wyprodukować z kilograma schabu. – A ile pan chce? – odparł główny technolog w jednej z największych w Polsce masarni. – Bo 2–2,5 kg to w zasadzie norma.


Triathlon jak MBA

Ironman to mordercze zawody triathlonowe poprzedzone intensywnymi treningami, które wymagają mistrzostwa w organizacji czasu. Sport dla wybranych? Raczej dla zmotywowanych. Na dodatek wzmacnia nie tylko ciało, lecz także charakter.


Jeżeli jedziesz do San Francisco

Najpiękniejsze widoki Kalifornii, malownicze trasy rowerowe i spokój katedr. San Francisco okiem miejscowego.


Czy hybrydy to już alternatywa?

Jeszcze niedawno samochody z silnikiem hybrydowym przegrywały z innymi autami ceną, osiągami, komfortem i funkcjonalnością. Dziś w cuglach wygrywają 24-godzinny wyścig w Le Mans. Zaczęły też podbijać firmowe floty, także w Polsce.


Czwartek jest codziennie

Jest czwartek, więc po pracy idziemy na mule… Do niedawna tak właśnie mógł wyglądać kulinarny plan tygodnia. Restauratorzy i ich dostawcy przyzwyczaili nas do czwartkowego rytuału i ulegliśmy temu ograniczeniu oczekiwań. Wiadomo, mule smakują najlepiej, gdy jeszcze żywe trafiają do garnka.


Motylem jestem

Kryzys wieku średniego dopada niemal każdego. To bunt, z którym wielu sobie nie radzi. Lecz można wykorzystać jego pozytywne strony. Zmienić coś w swoim życiu, nie tyle kupując sportowe auto, ile zakładając na przykład nową firmę.


Moim zdaniem

Najczęściej czytane

Boom na drony

Cztery sposoby na podatki

Kto zyska na ozusowaniu umów zleceń?

Dobre auto na niskie raty

Zamiast dziel i rządź - mnóż i zarządzaj!