Know how


Samowole zgodnie z prawem

Nowelizacja prawa umożliwi legalizację samowoli budowlanych, które mają ponad 20 lat. To ważna informacja dla właścicieli nieruchomości, bo wielu z nich nawet nie zdaje sobie sprawy, że ich budynek jest „nielegalny”.Inteligentne ekrany, czyli być o krok dalej

Idziesz do sklepu i widzisz na dużym ekranie nowe promocje. Dokładnie na te produkty, nad którymi kupnem się zastanawiałeś. Przypadek? Nie, przyszłość!


Kiedy trzeba się spotkać

W każdej firmie, w której podejmuje się wiele decyzji biznesowych, trzeba mieć miejsce, w którym da się wygodnie przeprowadzić spotkanie. A jeśli jest więcej oddziałów? Wtedy dodatkowo przyda się nowoczesna technologia. Do tego potrzebna jest oczywiście sala konferencyjna – odpowiednio wyposażona i zaprojektowana z głową.


Wszystkie rzeczy w internecie

Aplikacje na naszych smartfonach zdają się dawać nam nieograniczone możliwości, ale to tylko niewielki ułamek tego, na co pozwala tzw. internet rzeczy. Już teraz do globalnej sieci można podłączać tysiące różnych urządzeń: od kamerek internetowych po ekspresy do kawy i rolety w oknach. Jaką z tego możemy mieć korzyść?


Fiat Tipo w leasingu, czyli dobre auto w korzystnej cenie

Z punktu widzenia przedsiębiorcy auto musi być funkcjonalne, niezawodne, oszczędne, czyli po prostu dobrze zaprojektowane. Dobrze jednak, by zakup takiego samochodu można było sfinansować na dobrych warunkach. Fiata Tipo można kupić bardzo korzystnie, bo model ten można pozyskać w leasingu, w ramach którego spłacamy 100 proc. wartości auta.


Flota bez problemów

Małe i średnie firmy nie potrzebują menedżerów floty, którzy zajmowaliby się tylko i wyłącznie obsługą samochodów. Tym bardziej że zarządzanie flotą stało się prostsze, dzięki technologiom oraz korzystniejszej niż kiedyś ofercie sprzedawców aut i firm finansujących zakup pojazdów.


Zarobić na zielonym

Czy można zarobić na inwestycjach związanych z ochroną klimatu? Choć świadomość zagrożeń związanych ze zmianami klimatycznymi rośnie, to polskich funduszy oferujących znośne zwroty na razie brakuje.


A czy Ty dbasz o bezpieczeństwo swojej firmy w sieci?

Ataki hakerskie, wirusy i inne złośliwe oprogramowanie to nie wszystkie niebezpieczeństwa, na które jest narażona każda, nawet najmniejsza, firma. Dużym problemem, zwłaszcza po wejściu RODO, są naruszenia bezpieczeństwa danych, których skutki mogą być bardzo kosztowne.


7 rzeczy, na które musisz zwrócić uwagę, wybierając call center

Masz dobry produkt, ciekawe rozwiązanie i nie wiesz, czy spodoba się twoim klientom. Warto wtedy skorzystać z call center.


 Miesięcznik „My Company Polska
PRENUMERATA

Moim zdaniem

Najczęściej czytane

Cztery sposoby na podatki

Boom na drony

Czy przenieść firmę za granicę

Kto zyska na ozusowaniu umów zleceń?

Dobre auto na niskie raty