Aktualności


We wrześniu bezrobocie poniżej 10 proc.?

Resort pracy spodziewa się dalszego spadku bezrobocia, jednocyfrowy wynik powinien zostać osiągnięty we wrześniu - powiedział minister pracy i polityki społecznej Władysław Kosiniak-Kamysz.


GFK: Polacy obawiają się o jakość życia na emeryturze

Polacy obawiają się czy zdołają odłożyć taką ilość pieniędzy, aby wieść godne życie na emeryturze - wynika z międzynarodowego badania przeprowadzonego przez GFK.


Klienci zza wschodniej granicy najchętniej kupują materiały budowlane

Nasi wschodni sąsiedzi najchętniej w Polsce kupują materiały do budowy, remontu i konserwacji mieszkania lub domu - wyniki z analizy przeprowadzonej przez Główny Urząd Statystyczny.


Przelewy natychmiastowe przez telefon już w tym roku w Polsce

Przelewy natychmiastowe przez telefon będą możliwe już w tym roku w Polsce - informuje Krajowa Izba Rozliczeniowa.


MFW: Skutki chińskiego spowolnienia większe niż oczekiwano

- Spowolnienie chińskiego wzrostu gospodarczego ma więcej konsekwencji i skutkówniż przewidywano - ocenia szefowa Międzynarodowego Funduszu Walutowego Christine Lagarde.


Wsparcie dla kredytobiorców w sejmowej komisji finansów

Bank Gospodarstwa Krajowego, a nie starosta, będzie rozpatrywać wnioski kredytobiorców o wsparcie - m.in. taką poprawkę do projektu ustawy o funduszu wsparcia kredytobiorców zaakceptowała we wtorek sejmowa komisja finansów.


TNS: Co piąty Polak stara się systematycznie oszczędzać

Blisko 60 proc. społeczeństwa wszystkie środki przeznacza na bieżące potrzeby, a systematycznie stara się oszczędzać 18 proc. badanych.


TNS: Co piąty Polak stara się systematycznie oszczędzać

Blisko 60 proc. społeczeństwa wszystkie środki przeznacza na bieżące potrzeby, a systematycznie stara się oszczędzać 18 proc. badanych.


700 tysięcy zagranicznych turystów odwiedziło Polskę w lipcu

W lipcu w Polsce gościło blisko 700 tysięcy zagranicznych turystów - wynika z opracowania przygotowanego przez Główny Urząd Statystyczny.


Ubezpieczyciele wypłacili ponad 10 mld odszkodowań z ubezpieczeń na życie

Ubezpieczyciele wypłacili w I półroczu 10,2 mld zł odszkodowań z ubezpieczeń na życie - informuje Polska Izba Ubezpieczeń.


Moim zdaniem

Najczęściej czytane

Boom na drony

Cztery sposoby na podatki

Kto zyska na ozusowaniu umów zleceń?

Dobre auto na niskie raty

Zamiast dziel i rządź - mnóż i zarządzaj!